Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Cafeaua de dimineata

Marius
 Share

Recommended Posts

Neata!!! Azi merg acasa, desi am fost si weekend-ul trecut, dar cred ca o sa profit de vremea frumoasa si o sa mai fac o iesire la aer curat.

Si eu plec azi... de fapt, peste doua ore. :D Abia astept! :))

Drum bun baieti! B)

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Marius

207

• R_a_z_v_a_n

179

• Borisake

121

• gbrgeorge

316

`Neata..

Azi noapte am stat pana pe la 1 ca sa fac un filmulet de 1 minut in Movie Maker :wacko: Un intro pentru prezentarea mea de joi.

Azi il arat colegei si ne facem restul prezentarii. Niciodata nu m-am pregatit atata pentru 10 minute de vorbit :beer:

In alta ordine de idei, mai am un elev la meditatii :emo-box: Yey...

pai, la focsani a fost ceata inca de la 6 dimineata. acum e innorat, dar sper sa se lumineze pana mai tz. azi plec la bucuresti. luni e ziua lu' tata si se anunta mare petrecere cu betivii (alde tata, unchimiu si eu in primul rand :P) deci daca nu mai postez nimic maine sa stiti ca zac :P

Bună dimineaţa ! Eu sunt la a doua cafea deja. :P

Ce plăceri ?sadice? au unii oameni :P

Da, mai, iar unii chiar isi fac o meserie din asta :P

Anunt si eu o vreme splendida in metropola :P .

Buna si de la Capitala, putin nor, putin frigut, dar sa speram ca ii trece pana dupa-amiaza.

Dudule, lasa ma ca vii tu in tara si sa vezi ce o sa-ti cauti tu toalele alea groase.

Prima duminica, dupa mult timp, in care ma trezesc si eu la o ora acceptabila (noroc cu fusul orar :shock: ). Este o zi splendida in oraselul de la poalele muntilor Harghita. Cred ca niciodata, in ultimii opt ani, nu am vazut o asemenea zi frumoasa la sfarsit de octombrie (de obicei, acum inotam prin zapada). Sunt atatea culori dincolo de fereastra mea...

Lasand visarea deoparte, ma cam tenteaza sa-mi spal masina azi si sa fac o tura pana la Baile Homorod ( o mica statiune cu ape minerale, la 18 km de Odorhei).

Suna bine ce zici, cat despre masina... pai cum, pe ea o lasi murdara?

Eu marg la intalnirea de Duminica la vwforum, evident cu masina spalata, aspirata si parfumata. :shock: