Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Dragos12000

Ce număr de document trebuie să scriu la check in cu Ryanair

Recommended Posts

Dragos12000

Faza este că am rezervat un zbor de la București la Madrid și acum, în check-in online (în secțiunea/parte document) nu știu ce număr de document să scriu, o să călătorească cu cardul de identitate  national(buletin)si lucrul acuma este ca nu stiu daca trebuie doar sa scriu numarul documentului (o parte care spune ceva de genul NR: xxxxxx) sau daca trebuie sa scriu si seria cartii mele de identitate (care sunt ceva de genul SERIE: AZ) ..... Am vizitat multe forumuri din rumanie și unii au spus că trebuie să scriu doar numerele NR, alții spun că trebuie să scriu și SERIE, alți ca nu conteaza că  tot te lasă să zbori(ciar gaca e așa spuneți-mi ce ie mai corect să pun)....așa că poate cineva să-mi spună ce trebuie să scriu acolo (gacă spuneți ceva va rog să fiți siguri sau să aveți încredere în ce spuneți)

Mulțumesc pentrul timpul vostru....

(Notă: o să călătoresc cu Ryanair)

Modificat de Dragos12000

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• stony
      de stony
      poate reusesc pe forumul acesta sa-mi gasesc o partenera de vacanta. doresc sa merg la mare (n-am mai fost din 2010 si atunci am stat o zi) si nu am cu cine. si se stie ca singur la mare e cam neplacut mai ales cand esti la plaja si vrei sa intrii in mare.. deci, sa vedem.....
    • GeorgeMunteanu
      de GeorgeMunteanu
      Sigur ati jucat avioane pe hartie de matematica in scoala. Acum puteti juca pe internet

Link eliminat.

spor la joc!
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

• Create New...

Informaţii importante

By using this site, you agree to our Terms of Use and Politica de confidenţialitate.