Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

florinbrendi

Evitati Goldcar Bucuresti !!!

Postări recomandate

florinbrendi

Am inchiriat o masina prin internet via unui bilet de avion Ryanair. Un personaj lipsit de scrupule de la societatea " Goldcar Bucuresti" trebuia sa ma astepte la aeroport; dupa vreo 20 min constat ca individul ma analiza de la departare si se ascundea in telefon . Dupa ce l-am descoperit, mia adresat un mic buna ziua si doar atat timp de 40 min pana la sediu. La birou dupa alte 15 min, a incercat sa-mi adauge o asigurare de 1200 euro in plus; Axa m-a prevenit de a nu face nici o alta asigurare caci eram asigurat full de ei. Apoi a cerut o garantie de 400 euro, suma ce am vrut s-o achit cu cartea visa. Dupa alte 10 min si 3 incercari  imi spune ca tranzactia e respinsa. Fara a fi paranoiac, a  facut totul pt a fi dezagreabil de la inceput pana la capat. Usor de a bloca terminalul pt Viza;; Cartea mea era suficient alimentata si a functionat inainte si apoi. la intrebarea "ce solutie exista etc, imi zice sec: ce tot vreu pt 6 euro/zi !!sa ma adresez la Ryanair,, basta!  apoi m-a itrimis la alta firma langa biroul lor. Mana in mana = unde am platit cash pt alta masina.  EVITATI Goldcar Bucuresti !!!  

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.