Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Aspirator Philips Performer Expert FC8725/09

PetrescuMaria
 Share

Recommended Posts

Esti o persoana curioasa? Iti place sa testezi noi produse aparute?Eu folosesc un aspirator conceput pentru performante de lunga durata. Ei bine, noua gama de aspiratoare eficiente energetic de la Philips ofera rezultate excelente de curatare, filtrare si igienizare gratie tehnologiilor sale unice, PowerCyclone si AirflowMax, concepute pentru performante maxime. Incercati si voi aspiratorul Philips Performer Expert FC 8725/09. 

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Daca spun tehnologia AirflowMax, capete de aspirare TriActive+, DiamondFlex, TriActiveMax, capacitate sac 3 l, cuplaj SmartLock te-am convins sa incerci aspiratorul Philips Performer Expert FC 8725/09? Daca nu iti spun ca are un design inteligent , are sac de praf de tip s-bag, tuburi telescopice extinse, aspirare reusita in jurul mobilierului, langa pereti, in colturi. Are peste 40.000 rotatii/min. Stii ce inseamna asta? Este de doua ori mai rapid decat o masina de formula I !

Philips si-a dovedit din nou utilitatea! Pe covor sau pe gresie, are aceiasi mobilitate in miscare, putere de aspirare mare, indiferent de cantitatea de gunoi, iar capul de aspirare TriActiveZ si-a dovedit pe deplin eficienta. Am constatat ca resturile ajung in sac maruntite, ceea ce reduce riscul de obstruare a cailor de aspirare si a accesoriilor aspiratorului.

• 9 months later...