Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Un multumesc pt azi

Catalin
 Share

Recommended Posts

Multumesc lui Marius care mi-a sarit in ajutor in aceasta seara cand m-a lasat alternatorul masinii in Craiova ducandu-ma pana acasa. :ph34r::D

Edited by R_a_z_v_a_n

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Multumesc echipei RTC(din nou) ca au reusit sa se "mobilizeze" si in urma cererii de sambata, au reusit (abia) azi sa-mi faca telefonul. :rolleyes:

Dar faza tare: azi, pe la ora 12 mi-a cazut netul; sun la astia cu Click-ul, abia reusesc sa ii prind(ca au un sistem tampit care de deconecteaza daca stai mai mult de 30 de secunde sau cam asa ceva :doh: ), ii zic lu' tanti aia ca nu merge netul, la care ea: "Pai nu va merge ca aveti telefonul deranjat, ca internetul e un serviciu auxiliar al telefonului..." bla-bla, mai sa ma faca prost in fata. :slapb: Pai bine bre, telefonul e cazut de SAMBATA si mie abia azi mi-a caut netul... sau are lag asa mare? :))

Nu-i nimic. O sa fac cerere de reducere a facturii si la telefon si la internet, ca daca ei zic ca e cazut de sambata... pot eu sa-i contrazic? :))

• 1 month later...

Multumesc sefului meu ,care azi m-a incurajat si mi-a dat mai multa incredere ,ca o sa revin la postul care il aveam in firma :good:

Edited by katty

Multumesc unei fete de 18 ani care azi, la ora 8, mi-a spus ca sunt frumoasa (sigur exagera, insa ce bine a prins!). De atunci, toata ziua m-am simtit grozav B)

• 4 months later...

Si eu vreau sa-i multumesc tot unui prieten pe nume Nistorescu Adrian care m-a ajutat sa ma angajez la noul loc de munca unde imi este foarte bine.

• 11 months later...

Multumiri speciale unui prieten care si-a pierdut o juma' de zi stand langa mine si ajutandu-ma cand am dus masina in service, avand in vedere ca eu sunt putin :blink::wacko::unsure: cand vine vorba de "chineza auto"! :kissyou:

• Upvote 1

• 2 months later...

Hmm... ii multumesc lu' persoana mea pentru ca a avut intelepciunea de a nu isca un conflict care nu era lipsit de cauza, dar era lipsit de finalitate ori valoare practica. Profit de ocazie ca sa-i recomand tot lu' persoana mea ca daca tot manifesta sfioase urme de intelepciune, sa le manifeste pana la capat si sa nu mai puna paie pe focuri pe care nu intentioneaza sa le lasa sa arda. :doh:

:blink:

• 1 year later...