Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Un multumesc pt azi

Catalin
 Share

Recommended Posts

eu ?i mulţumesc unui prieten care m+a luat după el intr-o sală de judecată penală şi am stat langa oameni arestaţi pt omoruri, t?lhării deosebit de grave şi altele. mi-am dat seama c?t trebuie sa apreciez faptul că sunt bine.

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

eu ?i mulţumesc unui prieten care m+a luat după el intr-o sală de judecată penală şi am stat langa oameni arestaţi pt omoruri, t?lhării deosebit de grave şi altele. mi-am dat seama c?t trebuie sa apreciez faptul că sunt bine.

Acum o sa privesti viata cu alti ochi. :pfft:

• 2 weeks later...

a fost un episod de tinut minte.

Astazi vreau sa le multumescx politistilor bucuresteni, care s-au apucat de luat permisele celor care trec pe linia de tramvai si restul stau ca prostii la coada la semafor. Cat si ptr faptul ca gonesc toti taximetristii din statiile RATB :)

am avut noroc. La Bucuresti doar a picurat si nu mi-a afectat masina :naughty: asa ca multumim stropilor de ploaie care au cazut pe langa si ii multumesc lui Stefan ca a avut rabdarea sa traga aproape o ora diferite cadre la masina. O sa urc filmule pe youtube si apoi pe site.

le multumesc azi prietenilor din Focsani cu masini care mai de care mai frumoase si cu ajutorul carora am mai facut cateva poze si filme alaturi de Stefan de la Bucuresti. Astept cu mare interes sa vedem ce a iesit :pfft:

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Multumesc echipei de la Romtelecom care a venit sa imi faca netul :doh: pentru ca de vineri seara am tinut post la net. :))

Edited by 5 0 R ! N