Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Un multumesc pt azi

Catalin
 Share

Recommended Posts

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

pai ma refer, ca in fiecare zi intru pe forum sa scriu cate ceva si urmaresc cu mare interes raspunsurile celorlalti. Plus de asta, nu ma plictisesc nici la job, nici acasa :emo-box:

Lectia a constat in faptul ca saptamna trecuta desi am pierdut din nou...am fost unul dintre cei mai buni jucatori de pe teren...saptamana asta sa schimbat cu totul treaba am jucat bine insa am si gresit nu flagrant insa greselile astea m'au scos la pauza din echipa...si am dedus ca in fotbal daca nu muncesti constant si bine esti 0

Multumesc colegului de trafic NT 07 DNU, Golf3 Variant alb, care m-a dus in carca (mi-a fost "iepure") aseara de la Bacau pana la Buzau...

Sa-i dea Dumnezeu sanatate, eu aveam ochii scosi de oboseala

N-ai cu cine ba', n-ai cu cine... :shock:

Ne-am bagat net-ul wireless in camera(a avut un coleg router). Toate bune si frumoase, pana a inceput sa pice :( Cauza? Mai sunt unii care au router si nu stiu sa si-l configureze=> conflict de IP-uri=> pauza net. Am incercat si pe cablu si abia am reusit, dar daca ma deconectez, cred ca iar nu merge sa ma conectez. :dance: Am vorbit si cu administratoru' de retea si-a zis ca vine, vine... si venit s-a facut ;)

• 2 weeks later...