Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Un multumesc pt azi

Catalin
 Share

Recommended Posts

• Management

Zilnic se ?nt?mplă să găsești ocazia de-a spune "mulțumesc".

Mulțumesc pt un un mesaj, o mană de ajutor, o vorba bună...... azi spre exemplu pt ce ai mulțumii și cui i-ai aduce recunoștința?

Sa ?ncep eu:

Mulțumesc astăzi unui medic care mi-a adus liniștea ?ntr-o problemă. :)

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• Management

Ohoo felicitari!

Cred ca vor fi probleme in a mai prinde masina pt o plimbare cand va veni si jumatatea cealalalta a permisului.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ce ai patit? Ce ti-au facut?

Avem un magazin online cu anvelope, jante, cosmetice auto, samd., si ca sa promovam afacerea plecam la evenimente gen tuning show, expo auto. Si duminica o sa fie la noi in oras un drag race, asa era vorba ca nu mergem fiindca organizatorul este o alta firma care se ocupa tot cu anvelope. Si culmea, azi dimineata ma asteptau cu o "veste buna", trebuie sa mergem, uuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaa :)) . Zic, ce gluma buna :)) . "Dar nu este gluma :)) . La care eu ;) . Vroiam sa ies, dar nu sa stau acolo cu standul si sa impart carti de vizita, vroiam sa ma plimb, sa ma uit la curse, la masini......Thx bosses :) .

Edited by gajasebi

• Management

Atunci gandeste-te in alt fel, pt a mai indulci situatia.

Gandeste-te ca vei fi si platit in acelas timp in care vei fi prezent undeva unde oricum te duceai pt ca iti face placere. :D

• 3 weeks later...

"Multumesc" vacii care a pus piciorul pe trecerea de pietoni cand masina era la 1m si l-a costat pe frate-miu orasul. :P:) I-as mai ura eu de sanatate, dar totusi nu e forumul un loc ptr asta. Ii zic decat atat: poate te prind eu @#!$-te-n %^!@ de !@#$# pe trecere si-atunci sa vezi ;)

Ptr frate-miu: orice sut in c*r e un pas in fata ;) Stiu ca astepti permisul de mult, da' intotdeauna exista data viitoare :D Bea o :D si nu mai fi trist! :)

Si eu vreau sa "multumesc" examinatorului Stroe k mi-a pus frana si a oprit masina pe trecerea de pietoni dupa ce ca eram pe banda a doua si baba aia abia atunci atinsese asfaltul :P. Sper ca data viitoare tot el sa fie examinatorul sa-i arat ca nu are de ce sa ma pice....o sa opresc la fiecare trecere si o sa invit pitonii sa treaca.

Aaa ms pt incurajari baieti ;)

L.E. Frate-miu masina nu era la un metru eram deja pe trecere cu partea din fata...

Edited by 5 0 R ! N

• Management

A exagerat examinatorul, in Codul rutier este specificat foarte clar "pietonul are obligatia de a se asigura inclusiv la traversarea strazi pe marcajul trecerii pentru pietoni". E logic, nu trebuie sa se arunce in fata masinii chiar daca este marcaj.

Sorin, cu siguranta data viitoare vei promova examenul. :P

• Management

Imi pare rau sa aud asta.

Nu are nimc, nu e asa importanta o nepromovare la un astfel de examen. Asta nu inseamna ca nu esti pregatit sa obtii permisul. La astfel de exemene ai nevoie si de un strop de sansa, de fapt in orice este nevoie.

Stii cum se zice: "orice sut in ... e un pas inainte". Sunt sigur ca datorita acestei intamplari te vei ambitiona si pregatii mult mai bine, iar data viitoare vei promova fara emotii. In fond pregatirea pt permis o faci pt tine, vei avea nevoie de ea si ulterior. :P

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

dragii mei,

asa cum probabil stiti, PRO TV a lansat campania JOS PALARIA, o idee mai mult decat interesanta in a saluta semenii nostrii care fac cu adevarat ceva ptr societate, ptr oameni, ptr ei, ptr....tot. Hai sa multumim si noi aici prietenilor, dusmanilor, cunostintelor, oamenilor carora nu am putut sa le spune in fata MULTUMESC ptr ajutorul acordat.

Incep eu prin a multumi unui domn care m-a ajutat sa imi cumpar o masina si mi-a dar tot sprijinul lui fara a avea nicio pretentie in schimb. Se pare ca sunt si samsari care nu au intentii meschine.

• 1 month later...

Un multumesc :D pentru pensionari din Brasov care sunt pe peste tot...nu ai loc sa arunci un ac de ei...si cum mai se circula si moca cu tranportul in comun pentru pensionari...sa te dea jos din autobuz!Deci Jos Palaria!

• 5 weeks later...

pai masina ce am luat-o atunci a fost un golf 5 din 2004 cu motor de 1.4 si 75 de cai, care apoi vanduta mi-a dat ocazia sa imi iau un golf 5 de 2 litriii si 140 de caluti. o am pusa pe vwforum, dar o sa pun catvea poze cu ea si aici....va avertizez : E FRUMOASA :)

mai vroiam sa ii multumesc astazi si prietenei mele ca mi-a calcat camasile si pantalonii la dunga sa vin frumos la munca. :wub: