Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

CorinaMatei

calculi uterini

Postări recomandate

CorinaMatei

Eu am am tot avut probleme cu calculii renali, care mi-au provocat o multime de neplaceri ptr ca aveam dureri intense in zona lombara, in zona pelviana si o senzatie constanta de greata. Desi la ultimele analize, calculii renalii aveau marimi ft mici, am descoperit ca au suferit o crestere ft mare. Astfel, am ajuns la Dl. Doctor Vitalie Mogoreanu, care m-a ajutat enorm. Din cauza  situtatiei mele, pietrele la rinichi trebuiau eliminate imediat, mai ales ca deja apareau si sangerari in urina. La spitalul Sf. Constantin se realizeaza si procedura de Litotritia extracorporeala ESWL, ce inseamna eliminarea calculilor renali pe cale naturala cu ajutorul undelor mecanice. Spitalul Sf. Constantin are aparatura foarte moderna, ceea ce permite ca pacientii sa aiba interventii mai putin dureroase, iar recuperarea post-operatorie sa fie fara dureri. Daca aveti astfel de problem, va recomand Spitalul Sf. Constantin, au  un personal extrem de bine pregatit si aparatura ft moderna! 

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.