Jump to content
Romania Forum
CorinaMatei

Ati avut vreodata problema asteniei?

Recommended Posts

CorinaMatei

Buna! Fiica mea, in varsta de 20 de ani, se confrunta cu astenie cronica. Nu poate sa doarma noaptea, nu se poate concentra sa invete. A incercat tot felul de tratamente naturiste, dar nu a reusit sa scape de astfel de simptome. Am auzit de un tratament cu Enerion, pe baza de sulbutiamina, care reduce senzatia de oboseala si stres. Voi ce perere aveti?

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

dianadee

Buna, se pare ca astenia a devenit un subiect de discutie in ultima vreme. Si eu m-am confruntat cu aceasta problema; aveam mereu o stare ciudata, oboseam la cel mai mic efort pe care il faceam, nu reuseam sa ma odihnesc deloc si nu ma puteam concentra, eram irascibila si nu aveam chef nici macar sa ies din casa. La insistentele mamei, am decis sa apelez la medic si sunt multumita de starea mea. Medicul mi-a recomandat tot Enerion, este foarte bun pentru refacerea organismului. Sanatate!

Link către postare
tianaz

Mai ales in timpul primaverii cand corpul nu are atatea vitamine. Vara  mananc mai variat, din gradina si chiar nu am probleme. Bine ca sunt trecatoare...

Link către postare
Mirela10

Cu stiguranta are nevoie de suplimentare. Am mai postat despre produsul acesta intr-un alt topic, revitalum mind plus se numeste. Nu stiu daca va fi de foarte mare ajutor, dar cu siguranta vor fi observate mici imbunatatiri... in cazul acesta orice ajutor poate fi bun :) multa bafta.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

• Create New...

Informaţii importante

By using this site, you agree to our Terms of Use and Politica de confidenţialitate.