Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Unde faceti concediul anul asta?

Marius

Recommended Posts

• Management

Sa aflam parerile/sugestiile voastre pentru petrecerea concediului.

Unde v-ati petrecut sau unde vreti sa va petreceti concediul?

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

R_a_z_v_a_n

Asa da concediu. Si cu masina altuia. :lol:

Io as vrea la complexul Dracula - Danes, la vara, da' ma-nteleg cu consoarta??? Nuuuuuuuuu !!! Nu vede decat mare-n fata ochilor.

• 2 months later...

Eu am fost la sfarsitul lui mai in Nordul Moldovei. Traseul a fost cam asa:

Ziua 1: Cluj - Sovata - Miercurea Ciuc - Lacul Rosu - Cheile Bicazului - Piatra Neamt - Targu Neamt (ne-am oprit la o pensiune de langa Targu Neamt, in Valea Seaca)

Ziua 2: Vizitat manastirile de prin judetul Neamt (am urcat si pana la Cetatea Neamt, dar din pacate era in renovare)

Ziua 3: Targu Neamt - Iasi - Suceava

Ziua 4: Vizitat manastirile din Suceava

Ziua 5: Suceava - Vatra Dornei - Tihuta - Lechinta (unde am dormit)

Ziua 6: Lechinta - Cluj

• 3 months later...

anul asta pot sa spun ca am iesit pentru 5 zile din tara, o excursie la Paris cu sotia si parintii mei.

anul urmator ... luna de miere!

as vrea ceva exotic..de exemplu suna bine IBIZZA dar cred ca sint scorurile cam mari.

de halkidiki si paralia cred ca ne-am saturat cu totii..

ar fi o varianta si un "tur de tzara" plecat spre litoral si intors in Craiova dinspre Herculane.

anul urmator ... luna de miere!

Casa de piatra, Sean28! Ca si recomandare: duceti-va undeva unde sa fiti numai voi! O sa aveti o viata intreaga la dispozitie pentru vizite :D .

• 8 months later...
R_a_z_v_a_n

Ma, io-l trimit pe "bagabontu' " ala mic intr-o tabara de engleza, la mama ei acasa, Anglia, si mi-a cam dezechilibrat bugetul pentru vara asta.

Poate un weekend sau doua pe la munte, in rest, home sweet home, vorba francezului. :clip:

Cand ai zis ca vrei sa pleci ? Poate mai merge inca o maisna cu ttine , numai ca eu nu sunt hotarat cand imi iau concediu....

gbrgeorge

Avand in vedere ca mi-am schimbat locul de munca este mai greu acum sa imi iau concediu. Sper prin septembrie sa pot pleca o saptamana. O mai fi frumos macar la turci ?

Eu sunt la fel sper sa ajung sa pot sa imi iau de pe 2august sau 1 sepremnbrie...sper sa fie soare pt ca vreau mare neaparat oriunde ar fi ea.

cateva zile,. impartiti intre mare si munte... schimbarea locului de munca imi permite acum decat 4 zile de concediu... Sper sa imi mai iau vreo 2 de fara plata... ca am nevoie de concediu... mare nevoie...

Gabi, pe 21 august pana pe 2 septembrie. Ne odihnim cateva zile dupa ce ne intoarcem din concediu, apoi merg la nunta varului meu.

Daca vrei, poti sa mergi chiar pe Kefalonia, ca eu am cazare acolo la un prieten, dar am citit ca multi si-au gasit cazare destul de ieftin pe acolo (25 - 30 EUR/camera).

Edited by Clodius
gbrgeorge

Plec in dupa-amiaza asta la amre. Spontan, din scurt si datorita fratelui meu. Stau weekend-ul asta...

• 9 months later...
Daniel777

Anul 2011 in vara, adica ceva prin iulie ma gindesc sa ma prezint pe undeva printr-o vila la Costinesti . Nu am fost niciodata pe acolo si as vrea sa vad ce se poate face . Pina acum am mers numai la Neptun si Jupiter . :) Asta ca perspectiva fiindca , mai iau in calcul si alte destinatii in functie de oportunitati . :good:

Edited by Daniel777
  • 1 month later...