Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

sorina19

Pastile de slabt Thermacuts

Postări recomandate

sorina19

A folosit cineva aceste suplimente pentru slabit?

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

marius09

Am auzit si eu de pastilele Thermacuts ca ar fi foarte eficiente in lupta impotriva kilogramelor , dar eu inca nu am folosit. Trebue sa recunosc ca sunt in cautarea unor pastile de slabit care sa ma ajute sa mai dau jos din kilograme dar deocamdata ma rezum doar la documentare. O sa citesc cat mai mult despre suplimentul asta, pentru ca mi-a atras atentia si as vrea sa stiu daca intr-advar functioneaza. Pe sit-urile din Romania poti gasi foarte multe produse de slabit dar trebuie sa fii foarte atent de unde cumperi pentru a nu cadea in plasa comerciantilor, care vor doar sa vanda produse.

Link către postare
danniela

Eu nu am folosit pastile de slabit. Am avut grija sa mananc mai putina carne si lactate, mai multe legume si fructe, sa las liftul in favoarea scarilor si sa merg in parc: la alergat, cu bicla, cu rolele. Asa am slabit. Nu recomand diete, mai ales daca nu sunt date de nutritionisti.

Link către postare
oanaadrian

Daniela mi se pare just ce scrii tu, dar eu am facut tot ce spui  tu acoo si rezultatele au fost reduse. Poate ca functioneaza pana la anumte kilograme metodele acelea, dar cand ai de a face cu 100 d kg e mai complicat. Plus ca imi este foarte greu sa ma misc fizic. Cand ai 60-70 de kg se observa imediat daca ai dat jos 5 kg si atunci poti sa spui ca la tine a functionat o anumita metoda, dar la peste 100 de kg  cele 5 kg date jos  nu se observa. Din cauza asta  majoritatea persoanelor cu greutatea asta apeleaza la pastile de slabit. probabil ca asa o sa fac si eu. Trebue sa fac ceva ca sa slabesc. Fie ca o sa cumpar Thermacuts fie alt supliment cu siguranta o sa achizitionez pana la urma o cutie de pastile!

Multumesc mult!

Link către postare
cornel02

Ca sa slabesti trebuie  sa urmezi mai multe reguli. De preferat sa ai o dieta echilibrata, sa faci foarte mult sport, si sa ai o atitudine optimista si incredere in suplimentele sau pastilele pe care le iei.

In momentul in care te decizi  sa cauti un supliment trebuie sa cauti  in mai multe surse si abia apoi sa iei o decizie de cumparare. Majoritatea persoanelor aleg primul produs pe care il gasesc pe internet. Asta nu e cul e destulhiar atat de sanatos deoarece riscul e destul de mare.

Link către postare
oanaadrian

Am luat o cutie de suplimente Thermacuts pana la urma. Sper sa functioneze si in cazul meu aceste suplimente si sa slabesc. E groaznic cu kilogramele astea!

Link către postare
angela20

Eu fac in prezent o cura cu suplimentele acaiberry900. Le iau de circa 2 luni de zile la sfatul unei prietene care mi-a zis ca si ea a slabit cu suplimentul asta. Pana acum am dat jos 4 kg si sunt destul de fericita din pricina acestui lucru. Ce ma enerveaza foarte tare e ca nu am vointa sa ma tin de exercitiile fizice. Totusi e bine ca am slabit si ata. Ideea e sa nu se puna la loc kilogramele astea:)

Numai bine sa aveti!

Link către postare
anca20

Cred ca am incercat toate dietele posibile si imposibile, dar rezultatele nu au fost cele pe care le asteptam eu. Intr-un timp am luat si niste pastile de slabit de la farmacii, dar am facut ceva reactie adversa si am oprit cura. Dupa 3 ani de la acel incident am decis sa incerc si cu Thermacuts sa fac o cura. Se pare ca alegerea a fost una buna, deoarece in  3 luni de cura am slabit foarte multe kg. Sunt foarte bucuroasa ca s-a intamplat acest lucru, deoarece acum ma simt foarte bine acum!

Link către postare
georgetapaul

Prioritar  trebuie sa ramana miscarea si alimentatia corespunzatoare.

Link către postare
feliciamov

Produsele pentru  scaderea in greutate ajuta doar intr-o oarecare masura la eliminarea kilogramelor. E obligatoriu sa faci si exercitii fizice si sa tii si dieta.

Link către postare
kazaku

Si folosirea unor ceaiuri  pot fi de folos in eliminarea kilogramelor care sunt in plus. Kilogramele se acumuleaza doar daca nu suntem atenti la ceea ce mancam  si la exercitiile pe care le facem in fiecare zi.

Link către postare
Eleonor
On 03.09.2013 at 1:09, oanaadrian a scris:

Am luat o cutie de suplimente Thermacuts pana la urma. Sper sa functioneze si in cazul meu aceste suplimente si sa slabesc. E groaznic cu kilogramele astea!

Ne spui si noua rezultatele pe care le-ai avut cu pastilele de slabit Thermacuts? A avut reactii adverse?

Link către postare
kazaku

Foarte mult sport si dieta stricta si kilogramele vor disparea ca prin minune.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.