Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

cristinik12

A obtinut careva o marire de sani cu Breastfast?

Postări recomandate

cristinik12

M-ar interesa sa stiu daca a mai folosit careva pentru ca as vrea sa-l iau si eu si nu stiu daca functioneaza. Daca l-a mai folosit careva as fi foarte recunoscatoare!

Multumesc anticipat!

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

valentina23

Eu am folosit suplimnetul asta timp de 6 luni si pot  spune ca se vad ceva modificari. E drept modificarile nu sunt atat de mari precum erau promise pe site, dar asta numai conteaza acum. Se vad modificari in circumferinta, dar si in structura lor,parca sunt mai tari si mai ridicati.Sper sa nu fie iluzie optica:)

Link către postare
Adiere

Suplimentele pentru marirea sanilor au efecte asemanatoare cu cele ale estrogenului, astfel ca asupra organismului pot exista unele inconveniente. Ele au un continut mare de estrogen, care pote determina cresterea temporara a tesuturilor. Estrogenul administrat fara recomandarea medicului stimuleaza si cresterea de tesut uterin si se considera ca ar putea contribui la declansarea cancerului uterin. 

Link către postare
maria00

Breastfastul e un produs  facut din plante care  actioneaza intern si poate ajuta la cresterea sanilor. Pentru rezultate maxime trebuiesc indeplinite  cateva conditii ce au legatura cu modul de viata al celui care face tratamentul. Dar toate detaliile sunt la ei pe site. Cine vrea poate sa gaseasca acolo mai multe informatii!

Link către postare
valentina23

Am vazut ca exista pe piata foarte multe produse care incep cu Breast... asa ca m-am gandit sa pun o poza cu produsul  pe care-l folosesc pentru a nu exista nici un dubiu:)

Sfaturi, noutati daca exista mi-ar fi de folos!

Am vazut ca exista pe piata foarte multe produse care incep cu Breast... asa ca m-am gandit sa pun o poza cu produsul  pe care-l folosesc pentru a nu exista nici un dubiu:)

Sfaturi, noutati daca exista mi-ar fi de folos!

Link către postare
adinas

In zilele noastre foarte multe femei vor sa recurga la anumite metode doar in speranta ca isi vor mari bustul. Asa au aparut  cabinetele specializate in interventii chirurgicale pt cresterea sanilor. Din punctul meu de vedere sa-ti faci operatie doar pt ati creste sanii, reprezinta un adevarat act de curaj.Cel mai nasol cred ca e in perioada postoperatorie cand se reface tesutul. La urma urmei fiecare e responsabil de ceea ce face. Varianta asta cu suplimentele alimentare mi se pare mai acceptabila, deoarece nu este chiar asa de agresiva. Important e sa alegi suplimentul care este cel mai eficient!

Link către postare
maria00

Metoda chirurgicala este destul de periculoasa mai ales ca iti poate provoca sechele importante in cazul in care operatia respectiva nu reuseste. Varianta asta cu suplimentele mi se pare cea mai la indemana. Am vazut pe internet ca in mare lumea este multumita de produs, dar sunt si persoane care spun ca nu prea au avut rezultate. Cred ca  orice supliment alimentar indiferent pt ce e facut va tiona diferit asupra organismului. Din cauza asta sunt persoane care au un metaboism bun, ce obtin rezultate foarte bune, precum sunt si persoane care iau tratamentul fara  sa mai faca nimic altceva in plus si atunci rezultatele sunt mai reduse. Pana la urma conteaza media care predomina, a celor multumiti sau a celor mai putin multumiti.

Numai bine!

Link către postare
valentina23

Da , asa e  metoda chirurgicala e foarte periculoasa. Exista riscul ca operatia sa nu reuseasca si atunci te trezesti mutilata pe viata. oricum semne vor ramane chiar daca operatia reuseste. Varianta cu suplimente e mai sigura si in plus e si mai iefina! Depinde acum de fiecare persoana in parte sa aleaga care e cea mai buna varianta pentru el!

Link către postare
MaTrics

Buna fetelor, eu sunt oarecum de partea cealalta a baricadei. Mi-am facut o operatie estetica de marire de sani la dna Silvia Stanculescu-Vasalos si am ajuns la bustul visat fara niciun alt efort. Nu neg ca a fost un pic mai neplacut din cauza interventiei propriu-zise (a necesitat o perioada de refacere dupa), dar asta nu m-a facut sa ma razgandesc fiindca imi doream prea mult sa am sanii mai mari. Daca va hotarati sa o faceti, chirurgul estetician la care am facut eu operatia este foarte pregatit si profesionist si iti ofera un mare sentiment de siguranta.

Buna fetelor, eu sunt oarecum de partea cealalta a baricadei. Mi-am facut o operatie estetica de marire de sani la dna Silvia Stanculescu-Vasalos si am ajuns la bustul visat fara niciun alt efort. Nu neg ca a fost un pic mai neplacut din cauza interventiei propriu-zise (a necesitat o perioada de refacere dupa), dar asta nu m-a facut sa ma razgandesc fiindca imi doream prea mult sa am sanii mai mari. Daca va hotarati sa o faceti, chirurgul estetician la care am facut eu operatia este foarte pregatit si profesionist si iti ofera un mare sentiment de siguranta.

Link către postare
adinas

Am cumparat astazi o cutie din suplimentul Breastfast si de maine o sa ma apuc sa fac tratamentul. Am asteptari destul de mari de la suplimentul asta deoarece foarte multa lume il vorbeste de bine. Sper sa nu fie teapa si produsul chiar sa functioneze. L-am luat de pe saitul.breastfast.ro

Link către postare
ileana90

Matrics si eu ced ca metoda cea mai eficienta de marire a  bustului e  interventia chirurgicala, dar in acelasi timp mor de frica doar cand ma gandesc la procedura interventiei sau la posibilitatea ca operatia respectiva sa  nu mearga cum trebuie. Asa cu suplimente nu prea vad ce poti sa patesti. Daca imi fac rau ma opresc din tratament, dar la operatie exista riscul sa raman mutilata pe viata!

Cat priveste eficienta suplimentelor, nu stiu pentru ca nu am luat, dar daca ar fi sa aleg o metoda sigur metoda cu suplimente as alege-o!

Link către postare
ioanaion

Suplimentele Breastfast s-au dovedit a fi destul de eficiente pentru mine! Le-am luat intr-un tratament de 3 luni si am reusit sa obtin o fermitate a sanilor mai buna! In astea 3 luni am castigat o circumferinta a sanilor de  aproape 3 cm!

Au trecut  2 luni de la terminarea tratamentului si vad ca rezultatele au ramas si acum!

Link către postare
ileana90

Ai mai facut si altceva in timpul curei cu acele suplimente sau doar ai luat pilulele si atat:) Ar fi interesant de stiut, deoarece am citit undeva ca trebuie sa faci o gramada de lucruri pe langa tratamentul respectiv ca sa functioneze mai bine!

Link către postare
maricika

Suplimentele Breastfast sunt destul de eficiente, dar trebuie sa faci cura corespunzator exact cum scrie pe sit-ul lor. E destul de greu de facut acest lucru pt ca trebuie sa tii cont de anumite lucruri. Produsele sunt 100% naturale si nu genereaza efecte adverse. Eu le-am cumparat acum cateva zile si o sa ma apuc de tratamentul propriuzis peste 2 zile. Va trebui s afac foarte mult sport si sa mananc sanatos pentru a elimina  toxinele din organism!

Link către postare
CorinaMatei

Desi metoda chirurgicala este intr-adevar destul de periculoasa. Eu de cand ma stiu am avut sanii mici, inainte ziceam ca poate vor creste cine stie cu timpul, insa am ajuns la varsta de 25 de ani si sanii mei sunt la fel. Recunosc ca a devenit un complex pentru mine, ma simteam foarte ciudat cand trebuia sa merg la mare, la piscina sau pur si simplu vara cand toate fetele poarta bluze mai decoltate. Dintr-un complex s-a transformat intr-o obsesie si am decis sa ma operez. Culmea imi era extrem de frica de operatie, citisem tot felul de cazuri nereusite si imi era tot mai greu sa aleg doctorul potrivit. Noroc cu o ruda care si-a facut o rinoplastie de curand si mi-a recomandat sa merg la clinica Dr. Dobos. Zis si facut, mi-am luat inima in dinti, iar acum sunt mandra posesoare a unui bust generos, cu aspect natural, care s-a vindecat foarte frumos. Totul datorita domnului Dr. Dobos. Fetelor, daca si voi sunteti in situatia mea, va recomand sa mergeti la dansul, macar la un consult pentru a va informa despre procedur. Puteti sa intrati si pe site-ul dansului unde gasiti toate informatiile de care aveti nevoie despre procedura.

Link către postare
maricika

Sunt ferm convinsa ca interventia chirurgicala functioneaza, dar ce te faci daca operatia nu reuseste? Sunt tot felul de riscuri pe care ti le asumi in momentul in care te decizi sa faci o interventie chirurgicala. Te poti alege cu tot felul de sechele, iar acest lucru poate avea repercursiunii asupra starii de sanatate pe o perioada mai indelungata!

Eu am luat suplimentul (eliminare link) si chiar ma bucur ca am facut aceasta alegere, deoarece m-a ajutat sa-mi maresc dimensiunea bustului! E super fain sa ai sani frumosi! Sincer, nu credeam vreodata ca o sa spun acest lucru!

Link către postare
georgetapaul

Nu stiu daca e chiar atat de bun suplimentul Breastfast, pentru ca nu l-am folosit. Din ce stiu eu e facut din plante si costa cam 1 milion cutia:)

Poate o sa incerc si eu o cura cu el. cine stie...

Link către postare
maricika

Georgeta, toate suplimentele isi fac efectul si in functie de metabolismul persoanei respective. Sunt persoane care obtin rezultate cum sunt si persoane la care nu se observa nici o modificare dupa ce au terminat tratamentul.E valabil si la suplimentele de slabit. Degeaba le luam daca nu facem sport si daca nu reducem portiile.  Pe de alta parte daca nu incercam suplimentele respective nu prea avem cum sa ne dam seama daca produsul ala functioneaza sau nu pe metabolismul nostru!

Pentru marirea sanilor cea mai sigura metoda ramane implantul, dar din nefericire in urma acestei proceduri exista riscul ca operatia a nu reuseasca si atunci pot aparea sechele foarte mari, care ne pot urmari toata viata! Indiferent de ce supliment am lua este nevoie sa facem sport, sa mancam echilibrat si sa avem o atitudine pozitiva fata de viata, fara stres!

Link către postare
feliciamov

Buna ziua!

Ieri mi-am comandat si eu 3 cutii de Breastfast si zilele astea trebuie sa mi le aduca curierul. Chiar sunt foarte curioasa daca o fi ceva de capul lor:) . Le-am luat mai mult din curiozitate si pentru ca pe site ziceau ca dau banii innapoi pe produsele nedesfacute.  Chiar sunt curioasa daca or sa ma ajute sa-mi maresc sanii!

Link către postare
georgetapaul

Cu tinctura de marar am mai citit ca s-ar obtine rezultate. Ideea e ca acele rezultate sa fie si unele permanente nu dupa ce intrerupi cura sa revina la marimea  initiala.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.