Jump to content
Romania Forum
GeorgeMunteanu

Jocul de avioane

Postări recomandate

GeorgeMunteanu

Sigur ati jucat avioane pe hartie de matematica in scoala. Acum puteti juca pe internet

Link eliminat.

spor la joc! :)

Modificat de Marius

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• valerian
      de valerian
      Vrei sa castigi bani alocând doar 30 de minute pe zi?
      Esti foarte aproape. Trimite e-mail cu textul INFO la
      ***spam***
      si primesti raspuns instant,modul cum iti vei schimba viata ramane la alegerea ta
      SPOR!!
    • VladyVlad
      de VladyVlad
      Castiga bani online accesand link-urile de pe *spam*
      Tot ce trebuie sa faci este sa te inscrii pe site, te loghezi si mergi la *spam*.
      Accesezi fiecare link de acolo si primesti in schimb o anumita suma de bani.

In 10 minute faci cam 3$
    • Redactareonline
      de Redactareonline
      Ofer servicii redactare articole limba romana, unice, necopiate si documentate, cat si servicii in domeniul traducerilor (engleza-romana), sau oricare alte servicii ce pot avea legatura cu aceste domenii: rescriere texte, copiere texte, etc. Rog seriozitate.
    • bubu
      de bubu
      Salut! De unde preferati sa cumparati - magazin online sau fizic? Argumentati, va rog Multumesc
    • thedriver86
      de thedriver86
      As vrea sa stiu daca a mai cumparat cineva anvelope sau piese de schimb de pe site-uri specializate in domeniu si daca da ce parere aveti. Eu cred ca asta va fi viitorul comertului si mi se pare si mult mai comod livrarea la domiciliu decat sa umblu eu dupa ele. As dori sa stiu ce opinii aveti voi.
      M-am uitat pe cateva siteuri de specialitate ( sunt in concediu si ma cam plictisesc acasa ) si am gasit urmatorul site: www.***eliminare reclama***.ro care pare o firma destul de serioasa, au si vulcanizare si spalatorie de camioane, si are o interfata foarte prietenoasa. Ma intereseaza daca a mai cumparat cineva de aici sau daca cunoaste firma.
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.