Jump to content
Romania Forum
Albasell

Calculator cu ceas si calendar

Recommended Posts

Albasell

Pret: 23 lei. Predare personala in Alba Iulia. Livrarea in alte localitati se face prin Posta Romana (8 lei transport)

21jnjbn.jpg

Calculator cu ceas si calendar

Produsul este nou.

Culoare: albastru cu gri

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• lauraionescu
      de lauraionescu
      Vreau sa-mi iau apartament in Sibiu si habar nu am cu ce sa incep. Pare-mi-se ca preturile au mai crescut si am mai si auzit ca Prima Casa e pe duca. E adevarat? Sa ma aventurez in chestia asta?
    • chriswatch
      de chriswatch
      Vand ceas nou automatic seria 2005 Atlantic, Colectia Seagold din aur masiv de 14k,greutate 17 g,model barbatesc, un ceas superb ce iese in evidenta prin nota de eleganta,finete si noblete atunci cand este la mana dvs. Mecanismul este elvetian 100% model ETA 2824-2 cu 25 jewels, elaborat, piese goldplated,balansier si arc balansier din aliaje de metal superioare pentru asigurarea unei bune acuratete, un mecanism de exceptie. Cadranul are geam din sticla safir usor concava, capacul din spate este la fel prevazut cu sticla safir prin care se observa minunatia tehnica a mecanismului.  Ceasul arata ca dat jos din raft, poate fi un ceas de colectie in cutia sa originala.
      Tel: 0726155763 / 0763606999
    • rzv47
      de rzv47
      Ai nevoie de un sistem de operare original? Am de vanzare Windows 7/8/8.1/ 32-64 Bit Original la cele mai mici preturi. Intra aici:   189lei pentru windows 8.1   169lei pentru windows 8   149lei pentru windows 7.   Astept PM.
    • neogeo2012
      de neogeo2012
      Cuptor cu microunde Electrolux HeatWave EMM21150W, grill cu quartz nou-nout cu garantie 4 luni. Garantia mai este valabila chiar daca se vede bine din poze bonul este umpic uzat. Am fost la magazin si mi s-a spus ca nu este nici o problema atata timp cat bonul are pe el stampila.

Predare personala in Bucuresti (Sector 2)

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

• Create New...

Informaţii importante

By using this site, you agree to our Terms of Use and Politica de confidenţialitate.