Jump to content
Romania Forum
gbrgeorge

Site-uri de reduceri

Postări recomandate

gbrgeorge

Dragi prieteni,

zilele trecute am descoperit cateva site-uri de reduceri foarte interesante. Cumperi pe internet un voucher de 20 de lei si beneficiezi de reduceri de la 50% la 90%. Dovada vie o face un var de-al meu care si-a pus termopane la una din camere cu o reducere de la 2500 ron la 1250 ron.

Eu acum vreau sa ii iau prietenei mele un voucher de 39 lei ce ii permite sa se tunda, sa-si faca masaj plus alte beneficii inclus in banii astia.

Ce parere aveti ?

Site-ul este adulmec.ro (nu am pus link direct)

PS - sunt mult mai multe.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Nick

Si eu am vazut cateva astfel de site-uri, insa asa reduceri chiar nu mi-a fost dat sa gasesc. Orice oferta de genul asta mi se pare cam PREA buna ca sa fie adevarata. Oricum, anunta-ne daca sunt serioase!

Eu acum vreau sa ii iau prietenei mele un voucher de 39 lei ce ii permite sa se tunda, sa-si faca masaj plus alte beneficii inclus in banii astia.

Scapi mult, prea, incredibil de foarte ieftin :D

Link către postare
gbrgeorge

Nick, dovada cea mai clara mi-a oferit-o varul meu cu termopanele. Saptamana asta o sa incerc sa iau ceva. M-ar fi tentat niste tricouri Lee Cooper, dar mai am rabdare.

Cat despre ce vreau sa-i iau prietenei mele, asa mi-a zis si ea :))

Link către postare
nadiapavelescu

Eu va propun un site care iti arata unde sa iesi in oras, ce evenimente sunt in jurul tau: www.orasulm.eu

L-am descoperit de curand,si ce e mai interesant e ca au si o aplicatie pt iphone care iti arata cam tot ce se petrece in jurul tau(concerte,festivaluri filme si teatru)

Link către postare
Catalin

Pentru cei pasionaţi de reduceri, mai există şi www.groupon.ro

Link către postare
Marius

Si www.FunDeal.ro

Link către postare
ioanamihailescu

Buna,

Am gasit si eu un site de reduceri de care sunt foarte incantata.

Site ul este www.dealfever.ro si are oferte speciale pentru femei.

Pot sa va spun ca sunt foarte serios, au oferte bune,si am observat ca au saloane foarte curate si ok.

Am mai incercat de la ei si ofertele de turism. Eu mi am luat Roma la doar 99 euro, si ce mi a placut a fost ca nu m au obligat sa am pe card toti cei 99 Euro, ci a trebuit sa platesc cu cardul doar 49 ron, restul urmand sa ii platesc la agentie, in 2 transe chiar. Si hoteluri aveau o locatie foarte buna, aproape de metrou si erau toate taxele incluse.

Va recomand,

O zi frumoasa!

Link către postare
andrei23

Buna! si eu am incercat cateva dintre site-urile de reduceri, si pe cele mai cunoscute, si pe cele mai mici.

Dar am fost multumit pana acum, chiar si de site-urile mai mici, comanda a sosit destul de repede, ei neavand

comenzi de cate 300 bucati/oferta...

Deci produse am luat, dar oferte de turism inca nu am incercat. Sunt tentat, la vara as vrea sa ma duc la mare

beneficiind de ceva reducere. Voi ce credeti despre ofertele de turism, ati experimentat? :)

Link către postare
adrian23

Buna, eu folosesc astfel de cupoane. Am achizitionat si de la site-uri mari, Kuponiada, Zumzi, Topdeals, dar si de la cele mici Cuponomania, Royaldeals. Important este sa citesti oferta cu atentie si termenii s conditiile. La cate site-uri sunt e de preferat sa utilizezi un agregator. Eu folosesc 123reduceri.ro si pot sa caut ce ma intereseaza mai exact.

Link către postare
Marius

Si eu recomand sa nu va inscrieti adresa de mail in newsletter-urile acestor site-uri, pentru ca veti fi bombadrati cu oferte.

In plus, veti primi oferte si de la site-uri unde nu v-ati inscris adresa de mail.

Cea mai buna metoda, cum spune si adrian23, e sa urmariti ofetele acestor site-uri prin intermediul agregatoarelor - RSS Feed.

Daca nu stiti cum sa faceti acest lucru cititi aici:

Link către postare
Clodius

Am cumparat si eu cateva vouchere de pe aceste site-uri insa am incercat sa mentin la minim inscrierea pe ele. Pana acum am luat de pe neogen, vulping, fundeal si groupon.

Daca aveti insa un domeniu anume in care vreti sa cautati vouchere puteti intra pe cautareduceri.ro si acolo sunt grupate toate site-urile. Partea buna este ca puteti face filtre, partea proasta e ca daca gasiti ceva care va intereseaza pe un site pe care nu aveti cont, va trebui sa va inregistrati.

Link către postare
annette

Buna,

Am cumparat 3 produse de pe site-ul oferta pret acum o saptamana. Am comandat respectivele produse pe mail urmand sa primesc in termen de 24 de ore un mail de confirmare prin care comanda mea ar fi fost receptionata. Nu am primit nimic, am sunat la numarul de pe site initial a raspuns la telefon un domn care m-a asigurat ca va fi livrata aceea comanda, urmand sa ne auzim a doua zi... din pacate nu a mai raspuns nimeni la telefon si tot din pacate nu am primit produsele. In concluzie nu cumparati niciodata de pe www.ofertapret.ro, ghinionul meu a fost ca toate cele 3 produse au fost achizitionate in acelas timp si cu siguranta mai sunt si alte persoane in aceasta situatie.

Link către postare
Dambla

Salutare lume! Eu va recomand dc-zone.ro, acolo sunt reduceri mici, dar adevarate. Cel putin asa mi se pare mie!

Link către postare
pickaboo

Wow, super reducere!

Buna,

Am gasit si eu un site de reduceri de care sunt foarte incantata.
Site ul este www.dealfever.ro si are oferte speciale pentru femei.
Pot sa va spun ca sunt foarte serios, au oferte bune,si am observat ca au saloane foarte curate si ok.
Am mai incercat de la ei si ofertele de turism. Eu mi am luat Roma la doar 99 euro, si ce mi a placut a fost ca nu m au obligat sa am pe card toti cei 99 Euro, ci a trebuit sa platesc cu cardul doar 49 ron, restul urmand sa ii platesc la agentie, in 2 transe chiar. Si hoteluri aveau o locatie foarte buna, aproape de metrou si erau toate taxele incluse.
Va recomand,

O zi frumoasa!

Sunt ok cei de la dealfever.ro

Link către postare

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.