Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Castiga bani pe net

ylinescu
 Share

Recommended Posts

METODA CEA MAI SIMPLA DE A FACE BANI PE INTERNET!!!! INCEARCA SI TU SI NU VEI REGRETA!!!!! NU AI NIMIC DE PIERDUT !

NU te costa nimic nu iti ia foarte mult timp. Oricum stai toata ziua pe net fara sa primesti nimic, nu strica sa incerci sa si primesti ceva pentru asta.

Te-ai gandit cum ai putea sa faci rost de bani fara sa investesti nici un leu ? Solutia e

foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori

si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Respecta pasii de mai jos si o

sa ai niste venituri consistente:

1. Mai intai copiaza www.***spam***.com in internet explorer

2. Urmatorul pas e sa te inscrii, completand toate casutele care apar acolo.La referrer scrii reconquista98 (daca nu e deja scris).

La “PIN” iti alegi tu un cod de 4 cifre pe care sa il tii minte

La “AlertPay / PayPal Email:” scrii tot email-ul tau

La “Birth Year:” scrii anul nasterii, nu conteaza daca esti minor

3. Apesi pe View Ads si dai click pe link-urile care iti apar acolo. Pe fiecare

site pe care intri trebuie sa astepti 20 de secunde. Dupa cele 20 de secunde trebuie sa dai click pe litera indicata Pentru fiecare site pe care intri vei primi 0.01$ . De asemenea pe link-urile care ti le da acolo poti sa intri doar odata pe zi.

4. exemplu:

Tu dai click 5 ads /zi = $0.05

70 referrals dau click 5 ads/zi = $3.5

Cistigul tau pe zi = $ 3.55

Cistigul tau pe luna = $ 106.5

106 $ pe luna fara sa faci mare lucru... suna bine nu ? si asta e doar inceputul

5.Asta e pasul cel mai important si anume luarea banilor. In momentul in care ai ajuns la

2$ poti sa scoti banii. Tot ce trebuie sa faci e sa apesi pe 'Your Payment' si alegi

suma care vrei sa o scoti. Banii ii vei primi INSTANT pe www.paypal.com sau www.alertpay.com , site-uri renumite pentru tranzactiile de bani. De acolo poti sa ii retragi intr-un cont in banca sau poti sa faci cumparaturi online, practic orice. Daca nu ai incredere ca o sa primesti banii la timp poti sa intri pe forumul site-ului si sa vezi ca acolo toti zic ca nu e nici o problema cu retragerea banilor.

6.Important este sa fi constant,sa intri in fiecare zi pe site si sa deschizi site-urile din 'view ads'.... Cam astia ar fi pasii. Daca ii respecti poti sa ai un venit destul de frumusel din asta. Site-urile pe care o sa intri platesc bani foarte multi ca sa primeasca vizitatori si merita sa profiti de asta. Eu sunt membru pe site-ul asta si pana acum fac 150 dolari pe luna. E drept, nu e mult, dar avand in vedere ca tot ce fac e sa intru pe link-urile

date de ei timp de 20 de secunde eu zic ca merita,e un venit frumusel si constant ...

nu ezitatzi e pe bune !!!

La urma urmei nu aveti numic de pierdut, incercati, adunati 2$ ii retrageti si cand o sa ii vedeti ca au sosit instant in contul dumneavoastra o sa va convingeti ca e serioasa treaba.

Nu uita sa folosesti linkul urmator :

www.***spam***.com

Pentru mai multe informatii introdu ID-ul meu ....

Edited by Marius

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

CINEVA A SCRIS CA ESTE O MARE PROSTIE SI PIERDERE DE TIMP. EU ZIC CA DEPINDE... CA SA CASTIGI BANI PE NET CU SITEURI PTC TREBUIE SA AI MULTI REFERALI.SI MAI DEVREME SAU MAI TARZIU ORICE SITE PTC INCETEAZA PLATILE. Sa aveti mare grija cat investestiti pentru ca mai devreme sau mai tarziu toate siteurile PTC devin SCAM. Pun pariu cu oricine ca nici [reclama] si nici [reclama] nu rezista pana la sfarsitul anului. Am mai mare incredere in sistemul de jocuri pe care l-au dezvoltat francezii. Joci niste jocuri si esti platit. Mai multe detalii aici: ***SPAM***

post-1656-1295140414_thumb.png

• Management

Dacă tot ai o așa inimă largă și vrei să ne dezvălui niște ponturi privind acest subiect, postează aici acele detalii.

In caz contrar eu cred că doar faci spam.

Probabil castigi mai multi bani plimbandu-te pe strada si uitandu-te pe jos, decat la PTC. :P Am mai scris undeva: banii astia "atat de multi" probabil nu sunt suficienti nici sa-ti acopere abonamentul la Internet, curentul consumat de calculator sau amortizarea investitiei in calculator si sa nu uitam de timpul pierdut de pomana benoclat in monitor. :lol: Chiar e o MARE prostie si cine crede contrariul n-are decat sa vina sa-mi falfaie pe sub nas "sacii cu bani" pe care i-a scos terorizand mouseul. :))

• 4 weeks later...
  • 11 months later...

Acum poti lucra online cat vrei.

Jobul este simplu,trebuie sa introduci coduri intr-un generator(Captcha)

Este vorba despre operator pc mai mult,introducere de date de la domiciliu.

***spam***

• 7 months later...

O mare prostie ... si pierdere de timp.

dar de asta ce zici?

nici eu nu eram de acord cu programele mlm tocmai din motivul ca iti racesti relatiile cu prietenii dar nu demult m-am inscris intr-un program mlm din care sper sa castig, Acest program nu vinde produse dar am putea spune ca vinde servicii . Ei bine cam toti (adik peste 99%) suntem deranjati de reclamele care sunt generate pe siteuri, ele pot fi scoase prin setarea browserului sa le blocheze. Un grup de 4 americani au inventat un add-on la browser care afiseaza peste reclamele siteului reclamele lor , prin faptul ca tu iti spalacesti ochii cu ele acestia te platesc. V-ati intrebat de unde castiga expertii google , facebook, sau yahoo, .... ei bine din reclame , voi puteti sa nu mai vedeti reclamele lor ci altele generate de acest program. As vrea sa va cer parerea despre acest program .

TopLine este o noua oportunitate de a face bani. Tot ce trebuie sa faceti este sa instalati un add-on pe propriul browser de internet care va inlocui reclamele obisnuite cu reclame de la acest site (ca un fel de Adblock numai ca apar reclamele lor). Acest add-on va aparea ca un simplu buton pe browser ( Chrome, Firefox, Mozila sau Safari ).

In mod obisnuit advertiserii dau bani ca sa isi faca reclama pe siteurile publisherilor. TopLine e diferit. Va da voua banii doar ca sa navigati pe internet! Nu sunteti obligati sa dati click pe reclame ci doar sa stati pe net in mod obisnuit. Are si program de afiliere, cu cat inscrieti mai multi referali cu atat veti castiga mai mult. Pentru asta are si interfata de trimis mail-uri la prieteni si propriul link de referal.

Rata este de 0,75 $ la 1000 de puncte si puteti scoate banii la 10$.

El poate fi gasit la urmatorul link

link eliminat

Edited by Marius

• Management

Știi ce zic, că e plin pământul de proști și creduli care să pună botul la astfel de înșelătorii, iar dacă mai postezi un link de genul celui pe care l-ai postat voi scrie pe tine BANNED.

Clar?!?!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Privacy Policy.