Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• 0

Sfat ptr achizitia unui storcator de fructe

johnyBOY

Question

Salut.

Are un prieten un storcator de fructe. Si cand mai mergem pe la el, ii face si baiatului meu suc (cu mar, morcov, portocala, strugure, de toate), pe care il adora... Bea cate un pahar plin fara probleme! Stiam ca este sanatos (ca doar este doar din fructe), deci bun ptr copil.

Dar...

Vrand sa cumpar si eu, de la cautarea unui aparat mai bun am ajuns sa aflu ca storcatoarele centrifugale (cele din comert si de care are si prietenul meu) nu ar fi grozave... Mai multe detalii aici.

Acum, ce am citit mai sus era interesant, nou, dar pare si o reclama facuta unui produs probabil nou lansat pe piata...

Voi ce stiti? Cele spuse in acel PDF despre storcatoarele centrifugale sunt adevarate?

Niste sfaturi imi dati si mie?

Edited by johnyBOY

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Eu am doua obiecte din astea si nu le-am folosit decit extrem de rar . Deci sunt noi dar au o mare problema . Ca sa faci un pahar de suc natural trebuie sa macini vreo 3 kilograme de fruct . Deci bei sucul mai ceva decit la Hilton in bar . Nu sunt deloc practice . :emo-secret:

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• 0
LuLuL

Buna seara! Eu am ales bosch si anume acest model.Am cumparat acest produs avand nevoie de un storcator de fructe de calitate. Acesta are mai multe functii incat imi permete sa fac suc de fructe dar si de legume, legume tari si chiar si nuci, sau fructe congelate. Are un con de scurgere care previne picurarea, este foarte silentios, asa ca il pot folosi si in timp ce bebelusul doarme. Este bra free si se curata foarte usor, componentele demontabile se pot pune si in masina de spalat vase. Sunt foarte multumita pentru ca pot alege dintre cele trei filtre si pot face suc clar, suc cu pulpa sau sorbet. Este perfect pentru nevoiele mele!

Edited by Marius
Eliminare link reclamă