Jump to content
Romania Forum
hugovictor

Oglinzi retrovizoare cromate

Postări recomandate

hugovictor

Apropos de tunning,...sint un mare amator de asa ceva ! Bine,...nu in sensul de "fitze", ci in sensul de ceva frumos, dar mai ales,...functionabil ! Jeep Commander-ul meu, arata,...ca un Hummer acum, dar,...tot as mai vrea sa fac ceva la el, drept pentru care,...cum vin curind in tara,...va intreb : exista posibilitatea cromarii oglinzilor retrovizoare ? Daca da, as fi amator de asa ceva ! Ce spuneti? Cum, unde, cit, si cind ?

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Marius

hugovictor sigur se poate face asa ceva, intrebarea este daca exista in Romania aceasta posibilitate.

Voi cauta pe internet, iar daca gasesc informatii, voi posta aici.

PS: Am initiat cu postul tau un nou topic. :D

Link către postare
gabriel

Se gasesc capace care se lipesc peste sau se pun in locul lor, daca ai vazut asa ceva pe vreunu inseamna ca sunt oem cel mai sigur, se poate croma dar nu iese bne,se cromeaza doar plastic abs

Link către postare
hugovictor

Mmmmmmm....superb ! :D Multumesc frumos ! Mi-au venit deja idei,...fooooaaaarte placute ! Sint curios daca numai in Bucuresti fac asa ceva !

Link către postare
But

se gasesc si se monteaza ori peste oglinda,ori se da jos capacul original si se monteaza cel cromat.Atasez o poza sa iti faci o idee.

02102008656ix0.th.jpg

Link către postare
hugovictor

Multumesc "But" ! Numai ca,...pentru "Jeep Commander",...nu prea gasesti ! In general, doar pentru limuzine se gasesc, inclusiv la "Bep's" in Italia. Dupa voiajul facut in RO, am constatat ca cei din Bucuresti, fac intr-adevar cromari de toate felurile, dar trebuie sa ai ceva timp la dispozitie ! Cum,..."time is money", nu-mi permit sa pierd timpul pentru un moft oarecare !

Link către postare
gbrgeorge

Am vazut si ptr golf 5 oglinzi cromate puse ulterior. Nu se vad frumos daca nu se tine toata linia de crom pe masina.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.