Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

gabriel

4tuning days - martie 2010

Recommended Posts

gabriel

Dupa cum stiti pe fiecare an existacel pyutin un salon mare de tuning la bucuresti.

Cu aceasta ocazie am fost si eu si am facut cateva poze...

La drifturi nu am stat , daca a fost careva si a vazut pozat sau filmat si acolo il rog sa puna aici ceva impresii.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Robotelu

N-am fost, dar am gasit asta. Din cate vad, n-ai pierdut mare lucru; cam n00b-i baietii, pista e fleasca si tot nu reusesc sa faca niste unghiuri mai mari sau sa tina driftul mai mult timp. :)) No offence. :))

4tuning days 2010

Link către postare
RAIKKONEN

Sunetu' e bun :))

Dar ei poate nu stiau ca trebuie sa faca drifturi..sa ne intreceeeeem care ajunge primu e cel mai bun :))

Link către postare
Catalin

Mai vrem poze sa vedem. Doar astea le-ai facut? :))

Link către postare
Catalin

Frumoase domne!

Mai baga daca mai ai.

Link către postare
Catalin

Cu fetite nu ai facut deloc? :))

Link către postare
Catalin

Bre Gabi tu ai fost insotit pe acolo, vad ca nu ai pozat nicio fata! :))

Link către postare
gabriel

dscf5052q.th.jpg dscf5053g.th.jpg dscf5054i.th.jpg dscf5056.th.jpg dscf5059f.th.jpg

dscf5056.th.jpg dscf5043.th.jpg dscf5041.th.jpg dscf5035l.th.jpg dscf5032.th.jpg

dscf5029.th.jpg dscf5026e.th.jpg dscf5024.th.jpg dscf5023.th.jpg dscf5021.th.jpg

dscf5015.th.jpg dscf5012m.th.jpg dscf5011o.th.jpg

Robotelu sa inteleg ca tu erai cu toyota cu folie pe sigla in parcare si vorbeai la tel langa masina? in parcarea cu plata ....Nu eram cu maisna mea si nu stiam ca tu esti, cred ca eu plecam cand tu deabia ajunsesei...

Link către postare
Catalin

Imi place Chevroletul Impala! :))

Link către postare
Nick

Ce frumoase, domne'? Ca sunt impopotonate rau! :)) Imi placu una alba, cu usile care se deschideau in sus, nu stiu ce marca e ca, de!, nu-s eu priceputa. Dar, in rest, zici ca s-au jucat copiii cu creta colorata si cu plastelina.

Link către postare
gabriel

In postul 12 masina rosie este un astra g reusita superb de un carosier roman, m-am bagat si in portbagaj si in dosul usii si a caopotei motor este lucrata de la 0 aripa fata si spate, superb a iesit , omul a zis ca este aproape gata omologarea si poate sa le faca pe comanda , mi-a zis ca il costa 70 de milioane vechi omologarea lor....

Pozele cu fete apar imediat....

Modificat de gabriel

Link către postare
gabriel

dscf5351h.th.jpg dscf5350.th.jpg dscf5349t.th.jpg dscf5348n.th.jpg dscf5341.th.jpg

dscf5336.th.jpg dscf5327s.th.jpg dscf5325.th.jpg dscf5386.th.jpg dscf5385.th.jpg

dscf5384k.th.jpg dscf5383w.th.jpg dscf5382t.th.jpg dscf5379a.th.jpg dscf5370.th.jpg

dscf5367.th.jpg dscf5363.th.jpg dscf5362j.th.jpg dscf5361.th.jpg dscf5358.th.jpg

dscf5357.th.jpg dscf5356.th.jpg dscf5354.th.jpg dscf5353.th.jpg dscf5352x.th.jpg

Modificat de gabriel

Link către postare
gabriel

dscf5316q.th.jpg dscf5315.th.jpg dscf5300q.th.jpg dscf5299.th.jpg dscf5297k.th.jpg

dscf5296v.th.jpg dscf5295m.th.jpg dscf5294j.th.jpg dscf5292x.th.jpg dscf5288m.th.jpg

dscf5278.th.jpg dscf5271r.th.jpg dscf5268l.th.jpg dscf5265h.th.jpg dscf5257n.th.jpg

dscf5254.th.jpg dscf5253.th.jpg dscf5252.th.jpg dscf5251x.th.jpg dscf5249.th.jpg

dscf5248.th.jpg dscf5245w.th.jpg dscf5242.th.jpg dscf5235j.th.jpgdscf5231.th.jpg

Modificat de gabriel

Link către postare
gabriel

Nu am pns-o pe crudu deloc asa ca daca aveti cumva poze cu ea postati aici...

Sper ca din toate cele postate s ava dati seama ca a fost cat d ecat Frumos dar se simte criza...Putine pliante , revista COX sau 4tuning nu am gasit-o niciunde, nici cu aceasta ocazie nu au mai aparut.

De un anul trecut din septembrie cred ca nu a mai aparut nici un numar de la Cox iar de la 4tuning mici un gand...

Am surprins si pe unu de voia sa desumfle niste roti sa se dea in spectacol dar cred ca i-a fost frica de motociclisti si doar s-a prefacut, il recunosteti pe mascariciu asta?

dscf5322b.th.jpg dscf5321x.th.jpg dscf5095s.th.jpg dscf5450k.th.jpg dscf5318p.th.jpg

dscf5317v.th.jpg dscf4985.th.jpg dscf4984.th.jpg dscf4983g.th.jpg dscf5283.th.jpg

dscf5285e.th.jpg dscf5284d.th.jpg dscf5281r.th.jpg dscf5145.th.jpg dscf5144x.th.jpg

dscf5150.th.jpg dscf5002.th.jpg dscf4995.th.jpg dscf5006h.th.jpg dscf5241.th.jpg

dscf4998j.th.jpg dscf5008.th.jpg dscf5236.th.jpg dscf5392.th.jpg dscf4982.th.jpg

Link către postare
gabriel

dscf5051.th.jpg dscf5050m.th.jpg dscf5047z.th.jpg dscf5046s.th.jpg

dscf5039v.th.jpg dscf5323y.th.jpgdscf5110g.th.jpg dscf5112.th.jpg

Modificat de gabriel

Link către postare
gabriel

Nick daca este alb este Infinity g35 coupe, o masina americana 100% , au fost multe frumoase si porschele portocaliu, cateva bmw-uri, seat, g5, peugeot am vazut frumos, au fost cateva kit car-uri cum este bmw de 1000 de cai sau jucaria aia a ungurului, avea sub capota o turbina mare rau si un motor bmw cipuit bine bine.

350 z de la nissan cu kit de la veilside america iarasi frumos, astra de care am amintit mai sus, un saab facut interesant un mustang, S 63 amg de la mercedes, cateva forduri focus cu muzica , mitsubischi cu evo 9 , audi a avut maisni modificate frumos , cei de la MBM au adus cat decat aceleasi masini de anul trecut, anonymous a avut pe daniela crudu invitata dar ?????? unde ca eu nu am prins-o.

Am vazut chiar si opel GT la salon cu o mare sigla de batman pe parbriz, trabant, jetta, eos, etc

Pe sus au fost mai mult masini vechi consacrate cum e dacia :) si ursuletii de la mbw :P

Link către postare
Robotelu

N-am fost, dar am gasit asta. (...)

Robotelu sa inteleg ca tu erai cu toyota cu folie pe sigla in parcare si vorbeai la tel langa masina? in parcarea cu plata ....Nu eram cu maisna mea si nu stiam ca tu esti, cred ca eu plecam cand tu deabia ajunsesei...

Eu am zis ca n-am fost. :P Sau vrea sa fie o ironie? :)

Link către postare
gabriel

Stai mai ca nu stiam care si cum sunteti dupa nume nick si masina...sa inteleg ca masina care am vazut-o era a lui Stefan de pe forum?...la naiba in puii mei nu mai stiu exact numarul....Dar parca BGC avea :)

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

• Create New...

Informaţii importante

By using this site, you agree to our Terms of Use and Politica de confidenţialitate.