Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Counter strike

gbrgeorge

Recommended Posts

gbrgeorge

Da, nu ascult manele...dar imi place CS. :P

De fapt de astazi am inceput sa joc din nou. Sa vedem cata rabdare am.

Se alatura cineva discutiilor despre counter strike ?

Edited by gbrgeorge

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Am incercat si eu acum vreo 2-3 saptamani sa mai joc. DUpa 5 minute am renuntat pt ca ma plictisisem... sau poate ca nu-mi place sa pierd, sa nu fac si eu un "kill" acol.

Apropo, eu joc/jucam Counter Strike Source.

La cat costa (~10 USD) si daca te pasioneaza eu zic ca merita toti banii CSS. Il iei direct de pe Steam

RAIKKONEN

10 EURO fara TVA costa CS 1.6 si Condition [cum am eu], si 10 EURO costa pentru CSS.

UITE AICI !

Din ce stiu eu singuru site de unde poti sa cumperi, si sunt valabile, de acolo si-au luat si prieteni mei.[Eu am facut rost de steam, intr-un mod mai neortodox :P]

Daca esti pasionat, un smecher ca tine [cum spuneai:))], isi permite sa dea 10-20 de euro sa se joace in voie.

Acum nu stiu daca exista coduri si pt CSS pe Steam, daca nu exista ar fi o treaba sa joci..

Nu, il poti cumpara direct de pe Steam cu preturi mai mult decat decente.

Coduri n-am folosit niciodata si nici macar nu stiu cum se introduc/folosesc

Edited by Clodius

Iti faci cont, downloadezi steam (nu mai stiu ordinea exacta, s-ar putea sa fie invers), si o sa vezi ca ai un tab cu jocuri de vanzare. Platesti apoi cu cardul, fara niciun stres. Plus ca preturile sunt in USD.

gbrgeorge

Eu raman momentan pe cel de 1.6. Trebuie sa imi revin in mana si apoi am promis meciuri lui Lucik si Raikk. Apoi ne dam la "tatal" Dudu, care sper sa nu scoata armamentul special :P pe care s-a pus praful.

pfoaileu, batranetea asta... trebuie sa-mi caut prin baza de date pentru a-mi recupera contul de Steam

Da, si eu am cumparat ConditionZero cu licenta :P

George, o facem... si da, sunt tatal baietilor mei :P

lucikandrei

Pai pana atunci mai putem face cate un antrenament pe seara... ! Eu unu m`am reapucat iar de CS.... joc cu STEAM,deci daca ar fii probl de servere...gasesc imediat ... !! momentan joc pe HUNTERS.IDLE.RO ....este un server ft bun cu reguli ft bine puse la punct !

gbrgeorge

Diseara cand ajung acasa o sa salvez si eu adresa pe care joci. De obicei intru cu Gbr (cand e oficial :P).

• 2 months later...
  • 8 months later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...