Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Unde va vedeti peste 5 ani ?

gbrgeorge
 Share

Recommended Posts

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

• 1 year later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Peste 5 ani ma vad cu un job stabil, din care sa castig decent, nu vreau averi, doar un trai bun. Sa pot sa am casa mea, vacanta de 2ori pe an. O femeie frumoasa langa mine. Mai mult nici nu cred ca imi doresc.

In acelasi loc, dar la un alt nivel...E ok sa fim optimisti, dar si realisti ar trebui sa fim. :) Urasc intrebarea asta la interviuri... de cele mai multe ori sunt tentata sa raspund "in locul tau!", dar ma adun repede si nascocesc ceva ce da bine in ochii si urechile angajatorului! :)

• 1 year later...

Foarte tare….iata ca au trecut cei CINCI ani…..

George pe unde esti?....ai promovat in functie?...ai bifat Europa? Razvan, ai incins gratarele….Marius….tu?....esti aici …Mirela cum este cu familia si cariera? Amedeo cum e cu facultatea si proiectul de vis? Anelle esti mamica?... cum iti merge? Katty cati copii ai ?... esti sefa sau ai un sef? johnyBOY ai casuta dorita?... ti-ai intemeiat familia?... te descurci? Balint cum merge cu stomatologia? Martha portocalii si maslinii sunt infloriti in Sardinia? David cum merge cu avocatura? vSM ce fiara ti-ai luat? ChrisToma cu ce te ocupi? ...esti multumit de cat castigi? …ai adus-o pe femeia visurilor tale in casa ta?...de cate ori ai fost in concediu anul acesta? Borisake sper sa fi sanatos si la punga gros…ca pericolele ne pasc la fiecare pas…Roxanalaptopnews pe ce nivel te situezi? 

Interesanta idee a avut George…sper ca cincinalul care se incheie sa va surprinda la ora bilantului sanatosi si cu visele transpuse in realitate.Va doresc tuturor un Revelion fericit alaturi de familie si prieteni cat si un AN NOU mai special…cu noi deziderate. :emoSanta: 

• 3 years later...
  • 2 months later...

Intrebarea assta e pusa asa sa vada ce planuri ai pentru tine , pentru cariera ta.Daca tu nu ai nici un plan in cap, esti apatic si nestiutor atunci nu prea convingi pe nimeni.