Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Unde va vedeti peste 5 ani ?

gbrgeorge
 Share

Recommended Posts

Asadar...va aflati in fata unei persoane care va intreaba unde va vedeti peste 5 ani. Bineinteles ca nu aveti voie sa ganditi pesimist ci dimpotriva. Voi unde v-ati vedea peste urmatorii 5 ani ai vietii dvs ? Si aici puteti scrie orice ganditi, nu neaparat optimist :P

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

E frumos asa. Eu ma vad inapoi in Bucuresti, probabil intr-o functie de conducere in alta firma decat in cea in care sunt acum...Dar nu refuz vestul si daca apare vreo ocazie nu o voi rata.

peste 5 ani ma vad cu o cariera d succes iar p plan personal formand o familie cu pers iubita:X dar tu george cum te vezi peste 5 ani?cand te insori? :P

Edited by R_a_z_v_a_n

Am scris putin mai sus unde ma vad in urmatorii ani. Sa vedem ce turnura ia viata asta. Pana la urma trebuie sa ma si insor. Sa vedem care e ghinionista.

L.E. - Lasa Razvane ca iti vine si tie randul sa dai explicatii cu referire la urmatorii 5 ani :P

Edited by gbrgeorge

ghinionista dc george eu t stiu d baiat de treaba sau ma insel? :))

rsalut razvan.nu fac presiuni asupra lui doar il intervievez.ia sa t intreb si eu ceva..hmm... d unde est,cati ani ai...etc?:P:pfft:

Pai nu iti ajunge o viata sa cunosti un om. Casatoria implica lucruri serioase si in urmatorii 5 ani nu ma apuc doar sa tatonez teritoriul. Eu zic ca astfel devine o ghinionista cu un program ca al meu, timp liber ca al meu etc

Peste 5 ani....hmmm... o sa am 29 de ani... as vrea in mod sigur sa ma casatoresc pana atunci... sa am macar un copil (si eventual al doilea in plan). Si bineinteles sa ma angajez. Ar fi putin absurd sa spun ca o sa vreau sa am ceva cariera de succes pana atunci, adica daca am si copii in plan, probabil n-o sa avansez prea mult in 5 ani... dar imi doresc un venit din care sa ma descurc. Cariera mi-o voi construi dupa 30 de ani :)

Cariera este mai importanta ptr oamenii, tineretul de acum. Intemeierea unei familii dupa 30 de ani. Cel putin asta am vazut si am observat in jurul meu...

eu de cate ori ma gandesc la viitor, nu o fac decat prin prisma familiei... Visez pe plan personal si am dorinte in acelasi plan... Imi doresc ca peste 5 ani sa am deja o casa (pe pamant cum spun unii) si posibilitatea sa imi intretin familia...

Pe plan profesional nu stiu ce voi face peste 5 ani... Indiferent ce as face peste 5 ani profesional, nu imi doresc decat sa ma descurc in domeniul respectiv...

Nu am pretentii de sefie, imi doresc doar stabilitate... Mai ales financiara...

E bine sa ai planuri, dar nu suport intrebarea asta... Mai ales in cazul unui interviu... De multe ori mi se pare ca este pusa in asteptarea unui raspuns standardizat... Si de fiecare data presupun ca raspunsul meu personal nu ar fi cel asteptat...