Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Eeia95

Chestionar Licență - Homosexualitatea: între acceptare și respingere

2 postări în acest subiect de discuţie

Salut. Mă numesc Andreea și anul acesta îmi dau licența în domeniul Sociologie, în Iași.
Dacă are cineva chef și răbdare, vă invit să completați câte un chestionar, care durează circa 5-10 minute. Tema este, după cum am anunțat și în titlu, Homosexualitatea: între acceptare și respingere. Este o temă de actualitate, despre care ne-am dat cu părerea cel puțin o dată în viață iar întrebările nu sunt dificile. Orice răspuns și părere contează, așa că las linkul cu chestionarul mai jos. Mersi mult! :D 
*** link eliminat ***
PS. Cine este interesat de rezultatele cercetării, poate lăsa, la sfârșitul chestionarului, adresă de mail (*nu este obligatoriu). 
PSS: Dacă nu înțelegeți anumite întrebări ori aveți nevoie de clarificări, lăsați un comentariu aici și voi reveni cu explicații.

Modificat de Marius
0

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Există posibilitatea să creezi sondaje pe forum dacă vrei răspunsuri. Nu mai posta link-uri către documente de pe alte site-uri.

0

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• laurivan
      de laurivan
      Salutare. 

Am conceput si eu un chestionar privind comertul online in Romania si sunt recunoscator oricui are 3-4 minute la dispozitie si este dornic sa ma ajute.

Multumesc anticipat
    • rzv47
      de rzv47
      Ai nevoie de un sistem de operare original? Am de vanzare Windows 7/8/8.1/ 32-64 Bit Original la cele mai mici preturi. Intra aici:   189lei pentru windows 8.1   169lei pentru windows 8   149lei pentru windows 7.   Astept PM.
    • intel
      de intel
      Vand tableta Allview Alldro 3 Speed.

Detalii despre tableta:

SO: Android 4.0 Ice Cream Sandwich CPU: A10, Cortex A8 1,2 Ghz GPU: MALI 400 MP, 4 CORE Display: 9,7" IPS, 1024*768 px, Capacitiv, multitouch Redare: FullHD Camera foto: Fata VGA / Spate 2.0 Mp Multitasking Suporta Flash Player / HTML 5 Wifi 802.11 b/g/n Conexiune 3G prin modem Flash Memory: 16 GB
      Noua, tableta costa 950RON. Eu o vand cu 700RON, deoarece:
      - am folosit-o doar 4 luni de zile
      - arata si functioneaza impecabil
      - mai este in garantie inca 20 de luni
      - ofer alaturi de ea o licenta antivirus BitDefender

Nu am ce sa-i reprosez tabletei, insa vreau sa o vand pentru ca am nevoie de bani sa imi cumpar ceva mai bun.

Pentru alte intrebari va astept sa postati aici sau sa-mi trimiteti mesaj privat.
      Voi reveni curand si cu poze.
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.