Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

tania16

Cine a folosit ulei de cocos pentru par?

6 postări în acest subiect de discuţie

Ati folosit ulei de cocos pentru ingrijirea sau regenerarea parului?  Ce efecte a avut? Eu as vrea sa il incerc, dar este intr-adevar atat de bun pentru par dupa cum il lauda tot internetul? Eu mi-am  stricat parul din cauza vopsitului si, desi am aplicat tot felul de masti, tot nu imi place cum arata. Vazusem zilele trecute pe Facebook o reclama la un ulei de cocos de la Verdex. L-a incercat cumva cineva sa imi spuna cum e? :unsure:

0

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Uleiul de cocos e bun si pentru alte lucruri nu doar pentru par. E natural si asta e cel mai important.

0

Link către postare

Si uleiul  de ricin am citit ca ar fi bun la asa ceva. partea frumoasa e ca exista solutii si sunt naturale ceea ce e un lucru foarte  benefic pentru organismul nostru. Uleiurile de regula sunt bune la cresterea parului.

0

Link către postare

In caz ca apar probleme cu caderea parului se pot folosi produse pe baza de plante precum folixinul care poate sa contribuie la stoparea caderii parului.

0

Link către postare

Pentru stoparea caderii parului   stie careva  vreun remediu natural care sa nu genereze efecte secundare?

0

Link către postare

Eu pot spune ca am folosit in combinatie cu alte produse si efectele au fost foarte bune. Acest lucru l-am facut la recomandare, produsele se numesc vivese senso duo si sunt compuse din sampon si ulei. Recomand aceasta tehnica :)

0

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.