TransilvaniaMusic

Rimezic - Timpu'

2 postări în acest subiect de discuţie

Salut! sunt Rimezic si am lansat recent piesa Timpu'

Ce parere aveti?

https://www.youtube.com/watch?v=r35jBWywzAQ

0

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Salut!

Din pacate atunci cand accesez link-ul pe care l-ai postat, apare mesajul "This video is unavailable." dar am gasit videoclipul tau oricum, l-am privit si cred ca e .. interesant :)

0

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• andreimarcu
      de andreimarcu
      Produs aproape nou, cu garantie(inca mai este in garantie), cu factura veche, folosit doar in casa.

Aspect-10 din 10
      Functionare-10 din 10

Consola a fost cumparata de la DJ Superstore

O vand pentru ca nu o mai folosesc.

Mixtrack Pro este un sistem complet de DJ, care functioneaza cu muzica de pe Mac sau PC. Mixtrack Pro clasic, cu doua playere si un mixer, se conecteaza la computer astfel incat sa puteti face scratch-uri, sa mixati, loopati si multe altele. MIXTRACK PRO dispune de toate intrarile si iesirile care veti avea nevoie pentru casti, boxe, microfon. Plus, Mixtrack Pro este portabil, astfel incat veti fi intotdeauna gata sa mixati oriunde.

Pret NEGOCIABIL.

• vladimia
      de vladimia
      Casio CTK-900 keyboard, 61 clape cu raspundere progresiva, 536 sunete, ZPI generator de sunet, 160 ritmuri, 4 MB Flash-ROM memorie interna,
      50 drawbar sunete de orga, functie de impartire a clapelor, functie de combinare a tonurilor intre ele, functie de transpunere,
      LC-display, piano bank mode, 32 polifonia, intern 6 track sequenzer cu 10 000 note, 32 user memory pentru tonuri, 232 efecte digitale,
      160 one-touch presets, functii de sintetizator, GM-mode,Iesire pentru casti pe jack, Midi IN/OUT, Line-Out jack,pentru pedala de sustain iesire pe jack,
      difuzoare: 2x3 Watt bass-reflex, Nu functioneaza cu baterii,dimensiuni BxTxH in mm: 960mm x 375mm x 146mm, greutate : 5,6kg

pachetul contine: orga, alimentator original casio, suport partitura, manual

orga nu am folosit-o decat 2 saptamani intr-o incercare de a invata sa cant, se prezinta impecabil functional si estetic.

800 ron negociabil sau schimb cu obiectiv canon sau compatibil eos digital (18-135, 17-85, 18-200)

YMid : vadim_arventiev
      Tel: 0748492007

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.