Jump to content
Romania Forum
CostinBeekman

Turul Europei cu motocicleta

Postări recomandate

CostinBeekman

In ultimul an am reusit sa fac de doua excursii prin Europa cu motroul: una pana la Paris si una pana pe coasta Normadiei. Puteti vedea toata povestea celor 2 excursii si poze de pe drum aici:

post-6877-0-24978600-1434204835_thumb.jp

post-6877-0-30138700-1434204843_thumb.jp

post-6877-0-35198300-1434204864_thumb.jp

post-6877-0-49728200-1434204877_thumb.jp

post-6877-0-07220900-1434204896_thumb.jp

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• stony
      de stony
      poate reusesc pe forumul acesta sa-mi gasesc o partenera de vacanta. doresc sa merg la mare (n-am mai fost din 2010 si atunci am stat o zi) si nu am cu cine. si se stie ca singur la mare e cam neplacut mai ales cand esti la plaja si vrei sa intrii in mare.. deci, sa vedem.....
    • doinamarcu
      de doinamarcu
      Se pleaca din Baia de Aries sau din Salciua spre Ponor si apoi spre Manastirea Ponor. Imediat dai de peisaje de basm, tot ce poate fi mai parfumat ca fructe de padure, ciuperci, pajisti inmiresmate de vis... Atentie insa cu ce ajungeti acolo! Autoritatile locale in loc sa se ocupe de starea drumurilor prefera sa impanzeasca locurile cu avertizari ca "numai localnicii au voie sa culeaga afinele din padure"... Cat despre manastire, cea de calugari este pe platou, probabil Cel de Sus mai are ceva de spus de a ingaduit-o asa de aproape de El...
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.