Jump to content
Romania Forum

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

popa239

Femmax

Postări recomandate

popa239

Ce parere aveti de acest produs? Credeti ca e posibil sa creasca apetitul sexual de la niste capsule? EU sunt putin sceptica, dar daca cineva a folosit produse de genu ar fi fain sa imi dea si mie un sfat. Am probleme destul de mari la capitolul asta.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

pintiliealex

Apetitul sexual  poate sa creasca si fara sa iei  suplimente/pastile. Daca exista o relationare buna cu partenerul atunci si apetitul va creste. Posibil sa existe si anumite afectiuni care sa genereze aceasta problema, dar cred ca procentul este destul de mic.

Se poate  obtine o crestere  a apetitului sexual si folosind trucuri sau metode care pot ajuta in acest sens.

Link către postare
madaarhire

Eu cred ca cel mai mult conteaza partenerul cu care esti. Daca simti o atractie puternica pentru el din punct de vedere fizic nu cred ca mai ai nevoie de alte "ajutoare".

Link către postare
marttha

Viata sexuala a fiecarui om e influentata si de activitatile pe care le facem. Deci sa facem sport, sa gandim pozitiv, sa fim relaxati si o sa avem si o  sanatate sexuala buna.

Link către postare
tianaz

Se pot folosi si plante pentru cresterea si imbunatatirea apetitului sexual. Femax banuiesc ca si el  e facut tocmai dn plante de genu...

Link către postare
feliciamov

Produsul  poate sa fie luat si de persoanele hipertensive? Sunt multe produse contraindicate  care ajuta la cresterea imbunatatirii perfoemantelor sexuale.

Link către postare
georgetapaul

Cred ca  rezultate bune se pot obtine si cu combinatii de plante sau de legume cu  caracter afrodisiac. Merita incercat!

Link către postare
madaarhire

Si partenerul e foarte important in aceasta ecuatie :), poate cel mai important.

Link către postare
georgetapaul

Sa fie intelegere si armonie in cuplu si atunci o sa fie totul bine. Viata sexuala va deveni si ea una infloritoare si acest lucru nu poate fi decat benefic pentru ambii parteneri. Condimentarea relatiei poate fi si ea benefica.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.