pavelsz

Tratament caderea parului cu Follixin

12 postări în acest subiect de discuţie

Tratament caderea parului cu Follixin

0

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Si eu folosesc suplimentul Follixin pentru a imi indesi parul  de cateva luni si vad ca produsul chiar merge. Primele rezultate le-am obtinut dupa cateva saptamani si se manifestau prin faptul ca parul imi cadea mai putin decat inainte! Apoi dupa perioada asta am constatat ca produsul ma ajuta si sa-mi indesesc parul!

0

Link către postare

Suplimentul e destul de util, dar pe langa cura cu Follixin trebuie sa mai faci o gramada de alte lucruri. Nu e deajuns sa iei doar un supliment  si pe urma sa te astepti la cine stie ce rezultate. Conteaza foarte mlt si ce mananci, daca faci sport sau daca esti o persoana care nu se streseaza. Majoritatea suplimentelor functioneaza diferit pe fiecare metabolism in parte, dar daca nu incerci un anumit produs e cam complicat sa iti dai seama daca produsul functioneaza sau nu!

0

Link către postare

Ati avut efecte adverse cu suplimentul ala? Io am mai vazut ceva produse pentru intarirea radacinii firului de par si m-ar tenta sa le testez. Acum o sa vad ce o sa ma decid. Si asta pare destul de interesant:)

Noroc!

0

Link către postare

E destul de ok  suplimentul asta. Si eu l-am folosit pe o perioada de  2 luni si am reusit sa-mi mai indesesc parul. Si-a facut efectul mai tarziu, dar e bine ca a functionat!  Acum am ceva mai multa incredere in mine, iar asta e super fain!

0

Link către postare

Multumesc mult! Astazi o sa-l cumpar si eu si o sa-l  testez sa vad cat e de eficient. Lumea il tot lauda, dar asta nu e o garantie ca produsul functioneaza. O sa testez pe pielea mea o cutie, iar in caz ca funcioneaza mai iau si altele. Sper sa functioneze:)

O zi cat mai frumoasa!

0

Link către postare

Suplimentele pentru stoparea parului au in componenta vitamine si minerale ce sunt responsabile de intarirea firului de par.  In timp parul nu va mai cadea asa rau si zonele lipsite de par vor incepe sa se regenereze!

0

Link către postare

Uleiul de ricin e si el destul de folosit in ultima vreme pentru stoparea caderii parului si e destul de eficient. E bun si pentru gene si sprancene.

0

Link către postare

Uleiul de ricin cum se foloseste? Se  baga in vreo compozitie sau pur si simplu te dai cu el pe par?  Se face masca in amestec cu alte produse?

0

Link către postare

Indicat ar fi un consult dermatologic inainte. Sunt destule cazuri, cateva stiu si eu carora le cadea parul pentru ca aveau nu stiu ce ciuperca la nivelul scalpului. Sunt multe cauze care pot sa dea in final o cadere a parului.

0

Link către postare

Si endocrinologic ar trebui. Toate astea se leaga intre ele si daca gasesti care e cauza  care contribuie la caderea parului atunci e rezolvata in totalitate problema.

0

Link către postare

Recomand gama vivese senso duo impreuna cu uleiul de cocos :). Efectele sunt mult mai rapide.

0

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• laurentiu999
      de laurentiu999
      Deschid acest topic pentru a afla remediile cu care ati reusit sa opriti caderea parului. Orice fel de leac, de la tratament naturist, pastile , sampoane pan ala leacuri babesti! Multumesc!
  • Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.