Jump to content
Romania Forum
cris24

A folosit cineva pastilele de slabit acaiberry900?

Postări recomandate

cris24

A folosit cineva pastilele de slabit acaiberry900?

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

biancamarin34

Eu am folosit aceste suplimente dupa ce o ruda din Polonia mi-a facut cadou o cutie. Pot spune ca m-am simtit foarte bine in timpul tratamentului si spre surprinderea mea, am reusit sa si slabesc cateva kilograme. M-am uitat pe ingredientii si am vazut ca contine si crom. Probabil ca si de asta sunt eficiente! Partea faina e ca ajuta si la detoxifierea organismului sau la intinerirea pielii!

Link către postare
ChrisThoma

Mai bine faci sport si ai grija sa te alimentezi corect si sanatos daca vrei sa slabesti... In loc sa bagi in tine pastile care cine stie ce contin de fapt....

• Upvote 1

Link către postare
biancamarin34

Ai si tu dreptate Chris dar daca folosesti niste proceddee care sa te ajute sa arzi mai rapid grasimile poti slabi mai rapid! Daca te uiti pe eticheta poti sa vezi ce contine si nu vad cum te poti pacali.

Link către postare
Afon

Prieteni va ofer consultatii gratuit. Daca aveti ceva kg. in plus, nu dati bani pe medicamente, sau in sali de sport. Pai nu e pacat, sa ai energie de vanzare si tu sa platesti sa ti-o vinzi.

Faceti un act crestinesc, luati legatura cu un prieten sau un cunoscut care traieste la tara si donati-o.

Daca cineva se incumeta sa insumeze energia cheltuita pe bani, in salile de fidnes din Romania, ar ajunge la rezultate spectaculoase.

Link către postare
cris24

Am terminat si eu cura de 2 luni cu acaiberry900 si vad ca am obtinut ceva rezulatte. Nu extraordinare ca in reviste, dar am dat jos 5 kg. Sincer sunt multumita, nu mi-au produs efecte adverse si m-au ajutat sa si slabesc. La inceput eram putin sceptica cand le-am luat.

Oricum din experienta asta am invatat ca u simplu supliment nu te poate ajuta sa slabesti ci trebuie pe langa acel supliemnt sa faci multa miscare si sa mananci ce trebuie:)

Link către postare
bronti

Ai si tu dreptate Chris dar daca folosesti niste proceddee care sa te ajute sa arzi mai rapid grasimile poti slabi mai rapid! Daca te uiti pe eticheta poti sa vezi ce contine si nu vad cum te poti pacali.

Chiar daca vezi ce contine, nu stiu cum ai putea verifica daca într-adevar acelea sunt substantele. O dieta echilibrata si sport, ajuta si la sanatate si la slabire. 

Link către postare
ionela02

Si tu ai dreptate cu ingredientii. Si eu am folosit suplimente si m-a ajutat sa mai slabesc. Eu am folosit acaiberry900 timp de 3 luni si am mai dat jos 4 kg. Sunt foarte  multumit  de rezultatele pe care le-am obtinut pana acum!    

Link către postare
LauraAvramescu

Sigur ca marketing-ul este sulfetul vanzarii unui produs. Totusi, mai bine o alimentatie sanatoasa decat pastile care au efecte total diverse de la un om la altul. Poti sa mananci sanatos, sa bei multe lichide si ceaiuri, poti sa ai grija sa faci sport si sa ai o viata activa. Problema e ca probabil nu ai rabadre sa se vada efectele, mai ales daca ai acumulat grasime si kg in plus in cativa ani sau ceva de genul...NU e ok sa supui brusc orgnismul la diete d egenul asta pentru poti sa te trezesti cu probleme de sanatate si psihologice de care nu scapi sau cu greu mai scapi. O dieta afecteaza psihicul uman de 10 ori mai mult decat orice problema sau stres. E mai bine sa inveti sa i rabdare, sa mananci mai sanatos si sa te obisnuiesti sa faci sport, orice fel.

Link către postare
alinalaur
On 1/22/2014 at 11:43 AM, ionela02 said:

Si tu ai dreptate cu ingredientii. Si eu am folosit suplimente si m-a ajutat sa mai slabesc. Eu am folosit acaiberry900 timp de 3 luni si am mai dat jos 4 kg. Sunt foarte  multumit  de rezultatele pe care le-am obtinut pana acum!    

Exercitiile si dieta  sunt absolut obligatorii daca se doreste o scadere eficienta a numarului de kilograme.

Link către postare
georgetapaul
On 1/22/2014 at 11:43 AM, ionela02 said:

Si  fructele de african mango sunt bune pentru eliminarea kilogramelor care sunt in plus.

Link către postare
alecsandra
On 3/7/2014 at 0:00 PM, LauraAvramescu a scris:

Sigur ca marketing-ul este sulfetul vanzarii unui produs. Totusi, mai bine o alimentatie sanatoasa decat pastile care au efecte total diverse de la un om la altul. Poti sa mananci sanatos, sa bei multe lichide si ceaiuri, poti sa ai grija sa faci sport si sa ai o viata activa. Problema e ca probabil nu ai rabadre sa se vada efectele, mai ales daca ai acumulat grasime si kg in plus in cativa ani sau ceva de genul...NU e ok sa supui brusc orgnismul la diete d egenul asta pentru poti sa te trezesti cu probleme de sanatate si psihologice de care nu scapi sau cu greu mai scapi. O dieta afecteaza psihicul uman de 10 ori mai mult decat orice problema sau stres. E mai bine sa inveti sa i rabdare, sa mananci mai sanatos si sa te obisnuiesti sa faci sport, orice fel.

E destul de interesant ce spui! Partea nasoala e ca este destul de greu  sa te tii de o dieta stricta sau de un program de exercitii care sa ajute.

Link către postare
cameliahoroaba

Cu ceaiuri a incercat careva sa slabeasca si in cat timp ati sesizat ca au aparut primele modificari?

Ceaiurile macar nu dau efecte adverse si se asimileaza mai usor de catre organism fara sa dea efecte adverse prea mari.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.