Jump to content
Romania Forum
NoraRota

Apartamente de vanzare Militari

Postări recomandate

NoraRota

Daca va intereseaza un apartament sau o garsoniera in Militari la pret accesibil, va recomand sa vizitati pagina de facebook de la blocapusului. Pe site-ul lor de prezentare am gasit preturile, planurile de constructie si mai multe informatii despre imobilul BlocApusului.

Noul imobil rezidential BlocApusului, localizat in cartierul Militari pe Str. Corbilor nr.5, imbina siguranta si cladura unui camin cu o structura moderna si eleganta. Imobilul de apartamente este executat cu profesionalism pentru a oferi rezidentilor o casa durabila si de cea mai mare calitate.

Cartierul rezidential Militari dispune de numeroase apartamente de vanzare. BlocApusului va ofera 11 apartamente de 2 camere si o garsoniera, fiecare nivel avand doar doua spatii de locuit pentru ca apartamentul dumneavostra sa fie o oaza de comfort si intimitate.

Ce parere aveti de proiect?

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Conţinut similar

• lauraionescu
      de lauraionescu
      Vreau sa-mi iau apartament in Sibiu si habar nu am cu ce sa incep. Pare-mi-se ca preturile au mai crescut si am mai si auzit ca Prima Casa e pe duca. E adevarat? Sa ma aventurez in chestia asta?
    • cosminn123
      de cosminn123
      Vând Iphone 4 Negru 32GB codat în Orange. Aproape nou, folosit de o săptămână.
      Preț: 650 Lei Negociabil.
      Telefon: 0757138843
      În Onești sau în Bacău.
    • happystudent
      de happystudent
      Descrierea postului:
       Programator Flash AS 3.0 –orasul de munca Bucuresti
      Esti student si cauti o sursa de venit?
      Daca esti pasionat de programare, iti place sa inveti si sa te dezvolti in permanenta, ai cel mai bun loc in echipa noastra.
      Cautam un coleg pasionat de jocuri, atent la detalii, perseverent si perfectionist.
      Cerem experienta in domeniul dezvoltarii jocurilor flash, capacitatea de a lucra in echipa, dorinta de dezvoltare personala si profesionala.
      Responsabilitati si beneficii:
      Principala responsabilitate este de a dezvolta jocuri conform cerintelor.
      Iti oferim un program usor flexibil, salariu pe masura cunostintelor tale si un mediu de lucru relaxat,intr-o echipa tanara si sociabila.
      Descrierea companiei:
      Companie de dezvoltare jocuri flash si android formata dintr-o echipa tanara , sociabila si dornica de dezvoltare.
      Te rugam sa ne trimiti un C.V. actualizat insotit de un portofoliu la adresa de mail: razvan@twim.ro
      Succes si ne vedem la interviu!
    • LiviaTudor2
      de LiviaTudor2
      Buna! Ma ajuta cineva cu o opinie va rog? Imi caut un apartament cu 3 camere in nordul Bucurestiului si printre ofertele pe care le iau in calcul se numara si cumpararea unei locuinte intr-un complex rezidential, Cosmopolis, dar nu stiu vreau sa iau o decizie pana nu aflu mai multe pareri. Locuieste cineva in acest complex sau are prieteni, cunostinte care stau acolo? Eu asa am vazut poze, oferte, facilitatile pe care le ofera si ma tenteaza sa stau intr-un complex cu teren de baschet, piscina, transport facil pana la munca si nici preturile nu sunt mari pentru ceea ce ofera fiind si locuinte noi, insa cum am mai spus, vreau sa iau in calcul toate aspectele si poate stie cineva mai multe. Va multumesc!
    • andreimarcu
      de andreimarcu
      Produs aproape nou, cu garantie(inca mai este in garantie), cu factura veche, folosit doar in casa.

Aspect-10 din 10
      Functionare-10 din 10

Consola a fost cumparata de la DJ Superstore

O vand pentru ca nu o mai folosesc.

Mixtrack Pro este un sistem complet de DJ, care functioneaza cu muzica de pe Mac sau PC. Mixtrack Pro clasic, cu doua playere si un mixer, se conecteaza la computer astfel incat sa puteti face scratch-uri, sa mixati, loopati si multe altele. MIXTRACK PRO dispune de toate intrarile si iesirile care veti avea nevoie pentru casti, boxe, microfon. Plus, Mixtrack Pro este portabil, astfel incat veti fi intotdeauna gata sa mixati oriunde.

Pret NEGOCIABIL.

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.