Jump to content
Romania Forum
Marius

Solomon va candida pentru primăria Craiovei în 2012

Postări recomandate

Marius

Preşedintele PDL Craiova, Antonie Solomon, primarul suspendat al Craiovei, a declarat ieri că intenţionează să candideze din nou pentru funcţia de edil al municipiului, in alegerile locale din 2012, şi că rămane in partidul in care a intrat din simpatie pentru preşedintele Traian Băsescu.

"Am voie să candidez la primărie. Şi arestat dacă eram, tot candidam. Voi rămane in PDL, pentru că am intrat pentru Traian Băsescu, din simpatie (...) Nu vreau să fiu o javră politică. Nu mai vreau să fiu. Am fost odată. Am spus că vreau să fiu un creştin adevărat", a declarat Solomon, la postul local de televiziune TVS, in cadrul primei emisiuni TV in direct la care a participat după arestarea sa preventivă pentru fapte de corupţie.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Publicitatea este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Nick

Care a fost reactia craiovenilor?

Link către postare
Daniel777

Reactia craiovenilor este deja istorie privind alegerile de la primarie . Scorul a fost cam juma - juma , cu un plus pentru doamna Olguta . Dar ce sa vezi , fostul primar deja viseaza sa devina parlamentar si crede ca, este mai bun aerul de Bucuresti . L-am vazut candidat pe niste panouri din partea PP-DD . Oare de data asta are mai mult noroc ? :emo-non:

Link către postare
Marius

E plin pământul de prostovani care să-l voteze.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii Politica de confidenţialitate.